Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján válasszak magamnak...

Mi alapján válasszak magamnak gitárt?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni gitározni. De ugye ahoz kéne egy gitár... De nem tudom, hogy mi alapján válasszak. Láttam több féle színben de nem hiszem, hogy ennek sok köze lenne magához a gitárhoz. Milyen fazonú lehet jó egy kezdő számára? Tanártól nem tudom megkérdezni, magamtól tanulnék meg játszani. Zeneiskolába járok, meg vannak az alapismereteim, most volt ötödik éve annak, hogy elkezdtem.

Előre is köszönöm a válaszokat!!



2015. aug. 20. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy hangszerüzletbe és vedd a kezedbe őket. Amúgy azt kéne eldönteni hogy klasszikuson, western gityón, elektromoson vagy basszeron akarsz megtanulni. Ha az meg van akkor bemész a boltba kézbe veszed, kipróbálod, és ami kézre esik azt megveszed.
2015. aug. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Klasszikuson szeretnék játszani. De, itt akkornincs semmi különösebb lényege az alaknak/színek? Ami kézreesik azt kell választani?
2015. aug. 21. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
A színnek nincs, az alaknak van, meg a felhasznált anyagoknak. A forma a hangot is befolyásolja meg a kényelmet is, a faanyagok szintén a hangot, meg a tömeget, tartósságot. Persze a megmunkálás is fontos. A lényeg hogy kényelmes legyen meg tetsszen a hangja bár eleinte nem tudja még az ember hogy milyen hang is tetszik neki.
2015. aug. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. aug. 22. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!