Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért "kell" lezárni a wc...

Miért "kell" lezárni a wc "legfelső deszkáját"?

Figyelt kérdés
Azt, amin nincs lyuk, csak tömör műanyag. En soha nem zarom le, es nagyon zavar, ha valaki igen. Egyreszt mert az ember huppanna le pisilni es plusz macera, masreszt ha nem nezek oda es nem veszem eszre, hogy le van hajtva, a hideg es kemeny, műanyag borítású valóság varja az alfelemet, ami undorító. Bocsánat a szemléletes leirasert. Szoval a harmadik es legfokebb frusztráló dolog, hogy nem ertem, miert csinalja ezt valamelyik családtagom. Extra bűz nem szabadulhat ki, ha nincs lehajtva, erre van a bűzzáró kanyar. Elvileg nem hagyod ott koszosan, szoval nincs mit takargatni. Akkor mire való?

#WC #deszka #fedél #kakis téma
2015. aug. 20. 23:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Van aki paranoiás, patkány és kígyó is fel tud jönni a csatornahálózatból. A neten még terjedtek is hoaxok amiben külföldi képeket magyarként adtak elő. Eleve van az emberekben egyfajta félelem ezek iránt, de ha elhiszik hogy Mo-on is megtörténhet ilyen, azt lehet megnyugtatja az a mozdulat és a tudat (bár az semmivel nem jobb, hogy felhajtáskor ér meglepetés).
2015. aug. 20. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Arra hogy mikor lehúzod ne csapkodjon ki.
2015. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ahaaa, ezekre nem is gondoltam. koszonom. :)
2015. aug. 21. 12:38
 4/4 anonim ***** válasza:

En egy baratnomnel aludtam, nem hajtottam le a legfelso deszkat, megszidott erte, mondta le kell hajtani a fengsui miatt.


Egyedul elek amugy, sosem hajtom le, ruhellem, amikor vendeg hasznalja a wc-t es lehajtja. Mivel sosem hajtom le megszokasbol huppanok is le. Napkozben eszreveszem, de volt hogy ejszaka a sotetben raulok a lehajtott wcre... Aztan takarothatok.


Altalanosban hartam igy, rohantam be a wc-re, fejemben csak egy gondolattal "pisiiiiiiiii!" allt a fulke elott ket lany, bevagodtam a fulkebe, le a gatya, a wc fole gugolt es ahhhh teljes megkonnyebbules. Psssss percekig. Furcsa modon nem hallottam viszont a szoksasos csorgast. Mindeg, felalltam. Kezemben a hasznalt wc papirral. Es meglepetten lattam hogy lehugyoztam a legfelso lehajtott wc deszkat... Percekig ijedten neztem... Majd a legidetlenebb megoldaskent a pusitocsaba bedobtam a papirt es kimentem. Par lepessel a kijarat elott hallottam a lanyok vihogasat... Gyorsan kisiettem a wc-bol :D

2015. aug. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!