Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csinálja, hogy ne legyek...

Mit csinálja, hogy ne legyek internet függő?

Figyelt kérdés
Egész nap az internetet bújnám:hopp ez Sherlock meg kell nézem,jaj ez is jó,de jó játék ezt letöltöm.Ha pedig nem az akkor játszom a WoT-on .

2015. aug. 21. 19:59
 1/4 anonim válasza:

Akaraterő kell hozzá. Esetleg próbáld meg azt, hogy mikor elkezdesz netezni, megnézed az órát, és kiszabsz magadnak egy határidőt. Ezt pedig megpróbálod betartani.

Keress olyan dolgokat, amik érdekelnek. Sétálj egy nagyot a szabadban, csapj fel egy érdekes könyvet, rajzolgass, fejts rejtvényeket, szervezz jó kis programokat.

2015. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Annyira azonban nem túl súlyos a helyzet,azonban régebb rengeteg könyvet olvastam,de most a helyet,csak gépelek és keveset olvasok stb.Valami tényleg motiválót szeretnék ez ellen
2015. aug. 21. 21:04
 3/4 anonim válasza:
Nem ismerlek, így nem tudom konkrétan megmondani, mi lenne jó neked. Mikor én unatkoztam, és ezért folyton a gépen keresgéltem, egy idő után kitettem magamnak egy stoptáblát és időkorlátokat állítottam fel. Akkor kezdtem el komolyabban rajzolni, versekkel foglalkozni és sokat sétáltam. Keress valamit, ami le tudja kötni a figyelmed.
2015. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vegyél egy jó könyvet
2015. aug. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!