Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez nagyon gáz? 14 évesen több...

Ez nagyon gáz? 14 évesen több képzeletbeli barát?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok, szeptemberben leszek gimnazista. 5 éve lett egy képzeletbeli barátom, egy mesefigura, a félig farkas félig husky Balto. Volt azóta több "barátom" is, nagyrészt lovak, kutyák, farkasok, de Ők valahogy szép lassan elszakadtak tőlem. De Balto máig mellettem van, beszélek hozzá ( persze csak magamban ) Ő válaszol, bíztat, tanácsokat ad, vígasztal. 5 év alatt kidolgoztam a testvéreit, barátait, az apját, így lett egy "falkám". Amióta tervezek könyvet, néhány szereplőt ( kb 10 embert ) is "életre keltek", de legjobban Baltohoz kötődöm, őt szeretem a legjobban, tőle, sem a testvérétől és három barátjától nem tudnék megválni. Ez beteges így 14 évesen? Mennem kellene pszihológushoz?
2015. aug. 22. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez komoly kérdés. Akkor beteges eléggé.
2015. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 szántóvető ***** válasza:
lehet hogy pótcselekvés,így kompenzálod hogy nincsenek barátnőid.
2015. aug. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Velem is ez van,régen amíg volt kkutyám addig hozzá beszéltem,mert úgy éreztem,hogy nincs senki aki mellettem álljon és támogasson. Még ovis koromban keltettem életre a karakterét és azóta magamban beszélek hozzá.

13/L

2015. okt. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem nem ciki.
2016. jan. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!