Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek is elegetek van már...

Nektek is elegetek van már azokból az emberekből akik már szét szidnak ha elgépelsz egy szót is?

Figyelt kérdés

2015. aug. 23. 10:11
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Írásjeleket se ismered ?



Nektek is elegetek van már azokból az emberekből, akik már szét szidnak, ha elgépelsz egy szót is?

2015. aug. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Nektek is elegetek van már azokból az emberekből [vessző] akik [már felesleges] szétszidnak [egy szó] [vessző] elgépelsz egy szót [is felesleges]?
2015. aug. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erről beszéltem,látjátok?
2015. aug. 23. 11:09
 4/5 A kérdező kommentje:
Ha ennyire vágjátok a témát menyetek el versenyre . Ne csak a túloldalon legyen nagy a szátok!
2015. aug. 23. 11:12
 5/5 anonim ***** válasza:
46%

Én legfeljebb csak a zsűriben ülhetnék.

Nem találkozom itt túl sok olyannal, hogy egy-két elütést valaki szóvá tenne. Én nem szoktam, de mint látod, a kérdésed tele van hibával, s nem elütések!

Én akkor teszem szóvá a helyesírási hibákat, ha a kérdés kultúrával kapcsolatos. Pl. Hogyan lehetek színésznő, Mit szóltok az első könyvemhez, hasonlók.

Az eltört, a kapám, most mit tegyek típusúaknál nem vagyok annyira „nyelvtan náci”.

2015. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!