Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövő héten érkezik hozzám egy...

Jövő héten érkezik hozzám egy török diák, segítség?

Figyelt kérdés

Jövő héten egy török lány jön 15 éves, angolul fogunk elvileg beszélni.. csak az a baj h hozzám már csak úgy "maradékként" osztották be, mert én kezdő angolos vagyok, szeptemberbe kezdtem tanulni..:/így nem vagyok olyan perfekt mint akik már 8éve tanulják..


Írnátok nekem jelentéssel olyan kérdéseket amiket kérdezhetnék tőle (lehetőleg értelmes..)?

párat én is tudok, de félek h nem lesz miről beszéljünk :S


2)Ti milyen magyar ételeket/sütit csinálnátok neki?


3)Mik a legfőbb,könnyen elkészíthető török ételek?(arra az esetre ha nem jönne be nekik a magyar konyha)


ELŐRE IS KÖSSZI !!!


2010. márc. 10. 15:04
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem tanulmányozd a török szokásokat... meg ilyenek. és egy angol-magyar, magyar-angol kéziszótárt is hagyj elöl, hátha kell.:DDD
2010. márc. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a török kaját hanyagold. Úgy sem tudod olyanra készíteni, mint amihez szokott, és ha te is hozzájuk mennél, akármilyen kedvesnek tűnik, te se szívesen ennél paprikást meg gulyást.
2010. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!