Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövő héten lesz az 5 éves...

Paris hilton kérdése:

Jövő héten lesz az 5 éves osztálytalim (ált. Iskolás), és most menjek el vagy ne?

Figyelt kérdés
Mert ált. suliban végig csúfoltak,szivattak az osztálytársaim társaim,vagyis nem sok jó emlék maradt meg..Ezért nem tudom el-e menjek :S
2008. szept. 7. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Menj el, hiszen gyerekek voltatok még, és az évek alatt mindenki megváltozott, még te is:)

Amúgy azt csúfolják aki más mint a többi, tehát te is különleges vagy, így pedig ott a helyed:)

2008. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ezt mintha csak én kérdeztem volna!!! Nálam ugyanez volt a helyzet...végig csúfoltak csomószor megvertek!! Elvették a tízóraim,s erre nem indok h gyerekek voltunk,a faluban ahol lakom sokszor látom őket köszönés nélkül megyünk el egymás mellett....gyülőlöm őket!!!!Ennél őszintébbem nem tudok válaszolni....Szőrnyű gyerekkorom volt..s ezt ők tették számomra tönkre!!!! Rengeteget sírtam akkoriban s még most is ha eszembe jut h nem szeretett senki,nem voltam fontos senkinek!!! :'( én 6 éve végeztem általánosban nem mentem el...s sztem neked sem kéne!! Ne legyél olyanokra kiváncsi akik szomorúságot okoztak neked!!! Nem érdemlik meg h egy lépést is tegyél feléjük.....de a te döntésed!!! szia
2008. szept. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

az érdekes hogy sok régi "lúzer" nálunk nem jött el, hát öket mégjobban kibeszélték csak a pletykák maradtak amik nem voltak túl pozitívak. de volt "lúzerek" eljöttek, és beszámoltak azóta mit tettek és nagy csodálkozásra, egyetemen voltak vagy már teljesen mások voltak. érdekesebb a 10-ik akkor olyanok akikröl azt sem gondoltuk hogy egyszer csaja lesz, egy jókép hapi lett és már felesége gyereke volt jó állása, és mindenki el is felejtette hogy egyszer "lúzer" volt, ha nem jött volna el még ma is "lúzerként" gondolnánk rá.


szóval menj el és mond el büszkén hogy már nem vagy gyerek és akár jobb vagy mint az akkori "menök"


amúgy sok menöböl 10 év után egy lúzer lett akinek se családja se egy jó munkája nem volt, szinte a sülyesztöbe került, és kisegerekböl oroszlánok lettek, magas beosztással.

csúnya lányokbol helyes csinos nök, csúnya pasikbol jóképü apukák., csinos lányokbol rond igénytelen emberek.


menj csak el és mutasd meg hogy már nem vagy csúfolásra alkalmas.

2008. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5 éves oszt találkozó?? Az csak úgy érdekes, hogyha 10 éves vagy 15 :)
2008. szept. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem kicsit gáz volt annó az 5éves találkozó.


osztálytársakként még kb. egyenlőek voltunk, persze voltak szegényebbek és gazdagabbak, hülyébbek és okosabbak, de azért nagyjából egyivású volt a banda.

5 évvel késöbb szakadékok voltak közöttünk.


27 voltunk az osztályban és négyen tanultunk tovább, a többi nagyrészt segédmunkás, munkanélküli, "most dolgozok kicsit aztán majd továbbtanulok" című mellébeszélő volt. Meg persze a lányok, akik vagy már szültek, vagy éppen akkor voltak terhesek vagy mintkettő.


persze elbeszélgettünk, elhülyültünk, de aztóta sem volt több ilyen és nem is lesz szerintem.

2008. szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
De a kérdező nem mondta konkrétan, hogy megváltozott volna. Ha megváltoztál akkor igen, mutasd meg. Ha nem változtál meg, akkor ne menj el.
2008. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Csaj vagyok szóval nem "lúzerségből" csúfoltak,hanem, erre soká tartott mire rájöttem,hogy irigységből :S És tuti,hogy sokkal többre vittem,mint azok a nagymenők,akik szivattak.De mindegy,úgy döntöttem,hogy elmegyek :)
2008. szept. 8. 21:09
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonló gondjaim voltak általánosban (fiú vagyok). Akkoriban engem is állandóan szívattak, csúfoltak az osztályban, 8.-ra depressziós is lettem, úgyszólván a középiskola mentett meg, ahol egy csomó barátom lett, köztük a legjobb is :).

Viszont pár hete találkoztam egyik általánosbeli osztálytársammal, akit úgyszólván a legjobban utáltam, de egészen emberi módon elbeszélgettünk... hiába, az ember felnő.

Úgyhogy szerintem menj el, nem hiszem hogy előjönnének az akkori dolgok, a többiek is bőven túlléptek az ilyesmin.

2008. szept. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha ennyire rossz volt, szerintem el NE menj, mert nem lesz jó vége.

Én most váltottam sulit ilyen hülye köcsögök miatt. Az egész osztály szívatott. A mostani sulim meg egy álom :D

2009. jan. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!