Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan lehet fejleszteni a...

Hogyan lehet fejleszteni a beszédkészségemet, logopédus, olvasás, beszéd gyakorlás hatásos?

Figyelt kérdés
Szeretnék szebben beszélni, megvan hozzá az adottságom és tudok is folyamatosan, változatosan sokat beszélni, de ha idegenek vagy több ember előtt kell megnyilvánulnom, egyszerűen időnként "bennem reked" a szó. Olyan bután jön ki néha, a fejemben kész a megalkotott mondat, de kimondani nem mindig tudom. :S Esetleg sokkal tömörebben fejezem ki magam, mint ahogy szerettem volna, esetleg tőmondatokban. Kínos, mert olyan közegben vagyok, ahol sokat kellene értelmesen megnyilvánulnom. Tippeket, ha tudtok, adjatok légyszíves! Köszönöm!
2010. márc. 10. 15:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Amit Te vázoltál,azt lámpaláznak hívják.Bátran és magabiztosan mond a mondanivalódat,ahogy öregebb leszel,egyre bátrabb is!
2010. márc. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!