Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hatásos a chemtrai...

Kút kérdése:

Szerintetek hatásos a chemtrail ellen az orgon energia alapján működő chembuster?

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 21:36
1 2
 1/11 Smartguy86 ***** válasza:
100%

??? Mi a szar az az orgon energiás chembuster???


Nem mondod, hogy elhiszed, hogy van valójában olyan, hogy chemtrail???

2011. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát éppen hatásos, de csak akkor, ha mummogtatod a chembuster birgentyűjét, méghozzá az orgon energia áramlás kocorgjának ütemében. Minden harmadik ütemnél limbelni is kell, különben elszakad a cimba, és akkor úgy elszáll, hogy tyű!


Úgyhogy nagyon vigyázz vele!

2011. aug. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Hatásos, de vegyél legalább hármat. Remélem jó drága.


Amúgy én is láttam már ilyen sávokat, de miért is zavar ez téged?

2011. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nemrég kaptam szülinapomra, és abszolút meg vagyok vele elégedve, minden chemtrailt eltüntet.
2011. aug. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Tom Benko ***** válasza:
100%
He?
2011. aug. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hatásos, mert köztudott hogy az orgon energia csak akkor nyerhető ki az avokból, ha éppen a primpo a kis sat fedésébe kerül és a környéken feketelyuk is van.

Tárolni meg ugye csak orgontartályban lehet, de az költséges.

Inkább tulip energia alapján működő chembustert javaslok, mert annak a színskálája az ultraibolyából a vőrősbe tolódik, ami sokkal koncentráltabb.

2011. aug. 16. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Azért látom vannak itt szakértők a témában.

Én igazából arra gondoltam amikor 6 csövet szabályos hatszög alakban elhelyeznek és mindegyik csőbe tesznek műgyantát, különböző fémforgácsokat és kvarckristályt. Ez hatásos?

Hol tudok kvarckristályt beszerezni?

Az eddigi válaszokat is köszönöm.

2011. aug. 16. 10:14
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocs elírtam.

A 6 csövet beleteszik vmilyen tartályba, vagy vödörbe és abba tesznek műgyantát, fémeket és kristályt.

2011. aug. 16. 10:20
 9/11 anonim ***** válasza:

"Hol tudok kvarckristályt beszerezni?"

Homokozóból.

Minden mást találsz lomtalanításkor az utcán. Csak az ott ücsörgő napsütötte emberekkel kell megküzdened, de annyit megér a dolog.

2011. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mit akarsz te? Az égről eltüntetni ezeket az általam még sose látott csíkokat? Vagy talán a kellemes bárium aluminium-oxid koktélt a véredből?

Ha árulnak kimondottan ilyen szart, aminek ilyne cifra cefre neve van, akkor erre van egy elméletem: Elhitetni az álmodozókkal,hogy potenciális veszélyben vannak, és adni nekik egy olyan terméket, amitől megnygszik az elmélyük. A gyártók hatalmasat kaszálnak rajta, hogy rá tudtak venne erre a szemétre, hogy vedd meg. Ez bombább üzlet mint a szintén kamu táplálékkiegészitő kereskedelem, ott is csinálnak sokmindennek ellenreklámot, hogy annak hatására vedd meg ezeket a termékeket. Ez is lehet,hogy ezen az összeesküvésen alapszik.

2012. okt. 12. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!