Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egyik barátomról lenne szó,...

Egyik barátomról lenne szó, szerintetek?

Figyelt kérdés

"szóval azzal kezdődik, hogy én és a szüleim elmegyünk egy fehér-vörös színű bolthoz, és látok egy lépcsősort, majdnem olyan, mint egy tűzlétra, és én egyedül felmegyek, ahol rövidnadrágos nők és pár fickó pezsgőzik, és táblák vannak náluk, mintha tüntetnének. erre megjelenik egy kb 30-as éveiben járó nő, farmerbe, sárga blúzzal, és egy ingbe. rámnéz, ameddig rá nem tekintek, és egy srác csüng az egyik karján, kb 5 éves lehet. van egy átjáró, amin elindul, én utána, és mintha másik világba érnék át. utcai lámpák, aszfaltos emelkedő. sínek, és egy alagút. elmegyünk az emelkedő végére, és egy létrán lemegy a nő, azt mondja vigyázzak a gyerekére, és lemegyek vele. a nő a sínen áll, és elindul felé egy szenes vagon, ami egyszerűen kettészeli a testét, a gyereket ölelem, és... annyit kiáltok, hogy NE!... aztán sírni kezdek, és itt ébredek fel mindig"

Szerintetek mit jelenthet, vagy egyáltalán van valami jelentése, vagy akármi?:o Azt mondja, ez egy vissza térő álom:o


2015. aug. 24. 14:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!