Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » VIOLETTA melyik nap érkezik...

VIOLETTA melyik nap érkezik meg Magyarországra?

Figyelt kérdés

2015. aug. 24. 21:52
 1/5 anonim válasza:
29%
Hat mivel mindjart itt a koncert szerintem mar 25 itt lesznek ha meg probalni is akarnak
2015. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tappancs legalább ne írj hülyeséget, jó?! Elősször is: az utolsó, Budapest előtti koncertjük Lengyelországban lesz 26-án este, tehát eleve nem jöhetnek 25-én. Le kel szedniük a díszletet (ami 5 óra a Bravo magazin szerint) és szerintem aznap este indulnak,mert Tini a koncertektről mindig hajnali három körül szokta kirakni a képeket, videókat a koncertről, ebből tehát az a következtetés, hogy este,a buszon teszi fel őket. Tehàt kb. augusztus 27-én, reggel.
2015. aug. 25. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Te engem oktatsz ki?na ne nevetes es nem tudhatam mikor rak fel kepeket mivel nincs twiterem meg ilyenjeimes azt se tudtam hol es mikor lesz az elozo koncert es ez az en velemenyem
2015. aug. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tappancs ha valamit nem tudsz, nem kell feltétlenül válaszolni! Legalább járj utána pár dolognak, jó? Nekem sincs se Twitterem, se Facem, de profil nélkül is meglehet nézni Tiniék oldalát.
2015. aug. 26. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Már itt vannak

A Music channel-en láttam.

2015. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!