Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor jönnek magyarországra...

WattacukorPufi kérdése:

Mikor jönnek magyarországra violettáék?

Figyelt kérdés
nem koncertezni ,hanem mikor érrnek ide, és melyik szállodába fognak lenni? és meddig lesznek itt?

2015. jan. 4. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
2015.08.29. De mar nem nagyon lehet jegyet kapni
2015. jan. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

direkt ki írtam hogy ''nem koncertezni ,hanem mikor érrnek ide''

gondolom hogy előbb jönnek, de mikor?

csak nem 29-én száll le a gép a koncert napján.

2015. jan. 5. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
az lehet, hogy nem a koncert napján száll le a gép, de mit érdekel az téged, hogy mikor száll le? oda mész hozzájuk, és a nyakukba ugrassz?!? vagy minek?? amúgy ilyen információkat nem osztanak meg sehol...
2015. jan. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Miért? Nem kérdezhetem meg? Azért kérdeztem meg mert szeretem a Violettát és egy kicsit érdeklődök, hogy mi van!

Hát igen! mondjuk kimennék a reptérre mert vagyok olyan rajongó hogy találkozzak velük!!!!!!!!

2015. jan. 6. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
b'azd meg én is nagy rajongó vagyok, mégse megyek ki eléjük a reptérre!!!
2015. jan. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem tűnik úgy hogy nagy rajongó vagy! Már bocsánat! Szerintem más is kimenne higy találkozhasson velük. Én például ezért mennék ki. Nem számít hogy hány órakkor, csak hogy lássam őket!!!!

És egy értelmes válaszra vagyok már kíváncsi!!!!!!!!!

2015. jan. 10. 21:33
 7/9 anonim ***** válasza:
A koncerten majd nézheted eleget!!!!!!!!!!!!!!!
2015. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En simán kimennek ha tudnám h mikor jönnek! De valószínűleg nem repülővel mert Krakkóbol jönnek ide es Bécsbe mennek tovább. Szoval szerintem busz
2015. jan. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Elvileg a koncert elötti héten érkeznek és ha jól tudom akkor a Danubiusz hotelbe lesznek, mert az van a legközelebb az arénához.
2015. aug. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!