Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Bexi-sorozat első két...

A Bexi-sorozat első két részében, a könyvekbe milyen vélemények vannak írva az olvasóktól? Valaki le írja nekem?

Figyelt kérdés

2015. aug. 26. 14:49
 1/6 anonim válasza:

nekem nincs olyan Bexis könyvem de adok egy tanácsot: próbálj olvasni az olvasók gondolatában úgy hogy gondold végig valakinek jó valakinek rossz valakinek borzalmas vagy valakinek nagyon tetszik de hogyha ez a válasz nem segít akkor várjad meg másoktól a választ


köszönöm hogy segíthettem

2015. aug. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem így értettem. A könyv borítójának másik oldalán vannak írva vélemények az olvasóktól.
2015. aug. 26. 21:21
 3/6 Ren-Cortez válasza:
''Laura könyvei tényleg meg tudják változtatni az ember életét, legalábbis az enyémet biztosan.'' UHRIN ÁGNES
2015. aug. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Ren-Cortez válasza:
''Lehet, hogy Laura nem fiúknak szánta a regényeit elsősorban, de engem megfogott, és együtt tudok érezni még így is a szereplőkkel.'' MILEE TAMÁS
2015. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Ren-Cortez válasza:

''Köszönöm szépen Laurának, hogy 'megtanított' olvasni!'' HOZÁK RÉKA



'' Laura az író. Mi vagyunk az olvasók. És a könyvei a köztünk lévő kapocs!'' CSESZKÓ HAJNI



'' Laura olyan sok csodát tett. Több ezer fiatallal szerettette meg az olvasást, sok barátság született neki köszönhetően, és létrehozott egy olyan kapcsolatot író és olvasó között, ami felbecsülhetetlen. Köszönjük.'' KELEMEN KLAUDIA



Ezek a Bexi-sorozat első kötetében találhatók, a Késtélben

2015. aug. 31. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
A harmadiké kell?
2015. dec. 18. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!