Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A posta hány napig ül a...

A posta hány napig ül a csomagomon?

Figyelt kérdés

Külföldről rendeltem egy telefont. Már 3 napja írja a nyomkövetési oldalon, hogy "Célországba megérkezett".


Olvastam fórumokon, hogy más embereknek ahogy megérkezik, már vám alá is vetik, kb 3 percen belül.


Most nekem miért nem? :D


2015. aug. 26. 17:14
 1/3 Veszett_Jack válasza:
A külföldről rendelt cuccokat elsőbbségiként szokták kezelni, vagyis a postára érkezés napján ki kell, hogy vigyék. Valószínűleg még nem érkezett meg a "célországba" :) Bár sokszor a posta is szokott hibázni. Undorító az a káosz, ami mostanában a postákon van! Én már csak tudom, mert én is postás vagyok! :)
2015. aug. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Borzalom! Ma betelefonálok. Köszi
2015. aug. 28. 05:22
 3/3 anonim válasza:
A külföldről érkező küldeményekre ilyenkor a karácsonyi időszakban akár 30 napot is lehet számolni. De idén a nyugdíjasok erzsébetutalványa miatt ne is reménykedj!
2016. dec. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!