Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A pék szakmához kell éretségi?

A pék szakmához kell éretségi?

Figyelt kérdés
Ha nem akkor mennyivel kevesebbet fizetnek annak akinek nincs ha egyáltalán kevesebbet fizetnek! Megèri pèknek lenni?

2015. aug. 26. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem.
2015. aug. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kis városomban, ahol lakok van egy pèk fiú, 25 èves most. Dögire keresi magát. Pèk ès mivel ő nyitotta az üzletet, ő a főnök is, övè a bevètel. Közben csajozik. Engem is próbált felszedni:D:D

Szóval szerintem megèri ,ha tènyleg tudsz valamit es nagyon ugyes vagy. Olyan helyre kell menni, ahol nincs csak vagy egy pekseg, mert akkor nincs akkora nagy konkurencia. De ismètlem tènyleg jónak kell lenni hozzá:) szurkolok neked :) ha tetszik a pèk szakma ne tègy le róla ,mert valaki azt írta nem èri meg.

2015. aug. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Egy lány lehet pèk?
2015. szept. 3. 22:03
 4/4 anonim válasza:
Szerintem elég ha csinálsz kurzust róla.És egy lány is lehet pék.miért ne? :)
2015. szept. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!