Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen kedvezményeket és...

Milyen kedvezményeket és juttatásokat igényelhetek (elsö) használt ház vásárlásra?

Figyelt kérdés
Szeptemberbe lessz meg a 3.gyermekünk és most adott egy lehetöség, hogy hozzájussunk egy ingatlanhoz. Párom és én is 24évesek vagyunk. Munkahelyemen nincs problémám netto 250 az átlag keresetem emellett párom 1 évig 100e majd 75ezret fog kapni. Hitelt maximum a házra terhelve tudok felvenni.(ha szükséges) Az ingatlan most 40-45nm hasznos alapterületü.De ha megvennénk szeretnék hozzá épiteni még egy legalább 20nm részt (2 félszoba). A házat családon belül vennénk a piaci ár alatti minimumon. Energetikai besorolása ha jol tudom még csak B kategoriás, de a külsö szigetelés már készülöben van, igy az is javit az energitaki besorolásán. Elektromos és viz hálózata 1 éve lett teljesen felujitva, fütése jelenleg még vegyes tüzelésü kandallórol megoldott, de a gázfütés is (kazán+konvektorok) meg lessz csinálva hamarosan.. A kérdésem bövebben az lenne, hogy a csokot milyen formában tudnám igényelni hozzá, illetve a fészekrakó programot is tudom e igényelni hozzá egyidejüleg? Esetleg vannak-e más kedvezmények, juttatások stb? Válaszokat is elöre köszönöm.

2015. aug. 28. 11:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!