Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől hizzak? Sokat egyek?...

Mitől hizzak? Sokat egyek? Vagy sportoljak? Ha sportoljak akkor mit?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony vagyok,és cső gatyát vagy ilyesmit nem nagyon tudok fel venni igazán nem is akarok mert rettentően hülyén áll! Leginkább a lábam az ami nagyon vékony. Talán valamit sportolnom kéne hogy ne legyen ilyen vékony vagy mi? Köszi a válaszokat!
2015. aug. 28. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem sportolj és táplálkoz egészségesen ja és annyit egyél amennyi jól esik..és hogy mit sportolj? Hát én mondjuk kézilabdázok... :)
2015. aug. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyúrj lábra, bicajozással, futással, gugolás-felállás gyakorlattal.
2015. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

ha még aktuális: ne fuss, ne bicózz ahogy írták mert az kardió!

tömegnövelő edzés , heti 3x40 perc például, kezdetben saját testsúllyal, ez nem éget el annyi kalóriát és épít téged. Emellett pár 100-al növeld az alap kalóriabeviteled, ezt kalkulátorokkal tudod kiszámolni. Pl ha 1600 az alapszükséglet egyél 1900/2000-et.

2020. aug. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!