Mit csinalhatnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szomoru vagyok nincsenek barataim,holnap lesz a Violetta koncert es nincs jegyem.A batyam mindent meg kap amit kiejt a szajan, en csak egy koncert jegyet kertem nem kaphatom meg mert draga.

Mit tegyek.



2015. aug. 28. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Tanulj, és akkor majd te mindent meg tudsz adni először magadnak, majd a gyerekednek is.


Gondolom most ezzel nem érzed magad kisegítve, de mit vársz, mégis mit mondjunk? Még ha adna is pénzt valaki, akkor sem megoldott, hogy kivel mész el például (a műsor célközönségéből gondolom, hogy fiatal vagy).


Szóval nem tehetsz mást, elviseled, túléled. Pár év, és már nem is fog érdekelni a Violetta.

2015. aug. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attol fugg hany eves vagy
2015. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak szerzel majd barátot:)És én sem megyek a koncertre pedig szívsen mennék,és én is szomorú vagyk de azért megpróbálom túlélni.Hány éves vagy? am mert attól függ
2015. aug. 29. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!