Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Fiúk! Mit gondoltok azokról a...

Fiúk! Mit gondoltok azokról a lányokról akik szeretik a rockot az animét és az akciófilmeket?

Figyelt kérdés

2015. aug. 28. 20:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből semmit, tekintve, hogy ettől független kismillió féle személyisége lehet.
2015. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanezt a kérdést feltette valaki pár hónapja. A válaszom akkor is ez volt:

Rock: örülök, ha igényesebb zenét hallgat egy lány és nem Bieber rajongó, szal ez előny. (csak legyen nyitottabb más műfajokra is)

Anime: előny is lehet meg hátrány is lehet. Japán ontja magából a hulladékot, de nagyon igényes művek is születnek ott. Attól függ, hogy miket nézel.

Akciófilmek: Ugyanazt tudom mondani mint az animéknél. A mátrix is akciófilm meg a sharknado is...


De szerintem csak ezek alapján nem lehet megítélni egy lányt...

2015. aug. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Megfelelő házastárs lehet. :D
2015. aug. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát nagyon nem szoktam más zenéket hallgatni...

Az animéknél Narutot,Bleacht szoktam nézni.

Akciófilmnél pedig a Feláldozhatókra meg hasonlókra gondltam.

2015. aug. 30. 20:46
 5/11 anonim ***** válasza:
86%

hát akkor sem animéknél, sem filmeknél nincs ízlésesd már bocsi

a rock pedig olyan semleges

2015. aug. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A rocknak is csomó fajtája, alága van. Nálam alap hogy az ilyen vándájreksön féléket a pokolba kívánom. Naruto, Bleach. Tipikus hype animék >< személyes kedvenceim a Manglobe stúdió művei, úgy mint a Dadman wonderland, vagy a most futó Gangsta. A feláldozhatók széria megosztja a véleményt, nekem személyesen nagy kedvenc ^w^ meg Szállító, Die hard, stb.

Fiúk, jöhetnek a vélemények :'D (15,L)

2015. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Alapjában nálam előny (bár az anime tényleg hátrány is lehet) , bár nálam inkább a személyisége és a külsőségek a meghatározóak.


Naruto szerintem jó anime , attól eltekintve , hogy a 220 részből legalább 100-ban semmi nem történik , nagyon el van nyújtva. Kb onnantól , hogy Tsunade lesz a hokage , egészen addig míg Genno felbukkan (197-98. rész) dögunalmas , semmi nem történik , de mindezek ellenére jónak tartom az egészet egybevéve.


Bleach... hát mit mondjak ízlés kérdése , nekem nem tetszett , 20. résznél nem néztem tovább.


Zenénél simán az a legjobb , ha vannak közös kedvencek.

2015. aug. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Annyira bírom az ilyen kérdéseket... Ha a többség azt mondja, nem jön be ez neki, megváltoztatod a szokásaidat, vagy mi? Lemondasz arról, amit szeretsz hallgatni/nézni, csak azért, mert pár srácnak nem tetszik? Vagy minek akkor a kérdés?
2015. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Már miért vátoztatnám meg a szokásaimt?Attól még,hogy nem tetszik nekik nem fogok változtatni...És,hogy minek ez a kérdés?Talán,mert kíváncsi vagyok,hogy mit gondolnak annak ellenére,hogy nem nagyon érdekel mások véleménye...(Tudom ez elég furán hangzik:))
2015. aug. 31. 20:19
 10/11 anonim ***** válasza:
rockon belül mit hallgatsz? műfaj, előadók, bandák szerint
2015. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!