Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kémiára, fizikára milyen...

Kémiára, fizikára milyen füzet kell?

Figyelt kérdés

Most megyek 7.-be és lesz kémiám meg fizikám,csak az a baj nem tudom milyen füzetek kellenek.

Egyébként nagyon nehéz ez a két tantárgy?

A válaszokat előre is köszönöm!!! :D



2015. aug. 29. 16:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Mindjárt suli van jól jönnének a válaszok (lehetőleg minnél előbb). Légyszi!
2015. aug. 29. 18:05
 2/11 anonim válasza:
négyzetrácsos füzet a legjobb. A nehéz relatív, bár akinek a matek megy az általában szereti őket. De ez sem jelent semmit :D Sok sikert hozzá :)
2015. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Kémiára nekünk kockás kellett, viszont fizikára a tanárunk ragaszkodott a simához, szóval tanárfüggő. Én az elején még egészen elvoltam a kémiával meg a fizikával is, de aztán amikor a kémiából az általános anyag végére értünk borzalmasan megutáltam, mert nem lehetett megérteni a dolgot, tele volt magolással. A fizikát egy tanárváltás utáltatta meg velem, most azt mondanám azt utáltam a legjobban az összes tárgy közül. Szóval nekem egyik se a szívem csücske, pedig a matekot imádom:D
2015. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Jaj,már előre is félek ezektől! :(

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.Sokat segítettetek!!

2015. aug. 29. 19:31
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem kell félni:) Nagyon tanárfüggő és emberfüggő az egész. lehet, hogy a kedvenc tantárgyad lesz az egyik, sose tudhatod;) Amúgy is amiről én beszélek az 10. 11.-es anyag, addig még nagyon sok miden történhet.
2015. aug. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

ja mondjuk lehet

én ezeket nem tudom

köszi a válszokat!!!

2015. aug. 29. 20:31
 7/11 Tom Benko ***** válasza:
Spirál, kémiára a mintamenteset, fizikára a négyzethálósat szoktam javasolni. Előbbinél a kísérletek rajzaihoz, utóbbinál a képletek és diagramok miatt. De a legjobb, amit láttam, egyetlen füzet kiemelhető, mindenféle mintás lapokkal, mindig olyanra írsz benne, amilyenben a legjobban néz ki, otthon pedig szépen lefűzőkbe rakod. Ennek megvan az az előnye is, hogy egyrészt rászoktat a rendszeres munkára, másrészt amíg szétrakod, még egyszer át kell olvasnod őket, úgyhogy ismételsz is.
2015. aug. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszi!!!
2015. aug. 30. 16:59
 9/11 anonim ***** válasza:
Neked mindkettőből kockás kellett anno, persze ez tanárfüggő. Például biológiára az egyik csíkosat kért, aztán másik tanárunk lett, az meg sima füzetet kért.
2015. aug. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kösziiiii!!
2015. aug. 31. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!