Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mért hullik a hajam?

Mért hullik a hajam?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok.Van 4 gyerekem.

Naponta 30-40 szál kijön de már 2 éve hullik és nem tudok ellene mit kezdeni.Az orvosi eredmények negatívak.

Ti mit javasoltok?



2015. aug. 29. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Mikor 30 voltam nekem is hullt. De aztán abba hagytam a bagózást, leszoktam az alkoholról. Valamennyire normálisan ettem. Semmi tartósitott kaja, csak finom házi. Most már nemhogy nem hull ,de sokkal dúsabb lett.
2015. aug. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Egy bizonyos mennyiség, normális, hogy elhulljon. Sok minden befolyásolhatja. Évszakok, stressz, táplálkozás (néha egyszerű vashiány), hajfesték, hajsütés vagy ha csak egyszerűen sokat kötöd és állandóan húzódik. Biztos vagyok benne, hogy vannak egyébb tényezők is még...mint pl. a sampon, de nekem most csak ennyi jutott az eszembe. Igen a táplálkozás fontos. Ásványi nyom elemek, vitaminok...természetes úton bevíve a szervezetbe. Zöldségek, gyümölcsök, magok,... Én ezt ajánlanám kezdetnek. Sok sikert!
2015. aug. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!