Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik volt a legidegesítőbb,...

Melyik volt a legidegesítőbb, legidiótább kérdés, amit gyakorin láttatok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból... :)

Én egyszer olvastam egy idegtépő baromságot, de az istennek sem találom.


2015. aug. 29. 22:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sok van, és ezeket naponta látom. "Gáz-e, hogy nem volt barátnője 14 éves létére és hasonlók, de azt utálom a legjobban mikor kérdik sok-e a korkülönbség..')
2015. aug. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én azt bírom, mikor kiírják, hogy mit vegyen a pasijának/csajának születésnapjára, és nem ír oda semmi infót.
2015. aug. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
A napi idióta kérdések, +most eszembe jutott az a kérdés melyszerint hogy kell sütni a kenyér héjját.Persze oda volt írva alá az is hogy mindeggy mert a gyerekek úgyis a belét szeretik, szal először úgyis azt csinálná meg.Ez egy nagyon régi kérdés, ami azóta már copyzva lett ha meg is találod.(hozzáteszem nem troll kérdés volt)
2015. aug. 29. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legidiotabb amikor tizeneves kispocsosok a farkuk meretevel foglalkoznak ... fura a sok folyasos es menstruacios kerdes is ... es erthetetlen amikor a nem tetszo valaszokat kitoroltetik.
2015. aug. 30. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2016. márc. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!