Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretnék az Ebayről rendelni....

Szeretnék az Ebayről rendelni. Egy lolos plüssöt vagy valami figurát. Mivan akkor ha átvernek, és nem kapom meg, vagy nem olyat kapok ami a képen van? Hol tudok reklamálni? És mondjuk 3000ft ba kerül egy cucc, akkor kell még valami +-t fizetni?

Figyelt kérdés
2015. aug. 29. 23:51
 1/5 A kérdező kommentje:
Esetleg ha valaki rendelt már valamit, üzenetbe beszélhetnénk erről.
2015. aug. 29. 23:56
 2/5 anonim ***** válasza:

onlinepolo.hu

Csak regisztráció és olyan pulcsit,pólót tervezel meg olyan mintával amit csak szeretnél,úgy vágod meg ahogy akarod és megkell rendelni.Ha kell help a kép rá rakásra akk írj rám.

2015. aug. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem valószínű, hogy átvernek. Én már sok mindent rendeltem róla, mindig megkaptam, és azt, ami a leírásban volt. Egy alkalommal Kínából vagy Hong-Kong-ból rendeltem egy mérleget pár ezer forintért, azt nem kaptam meg, írtam az eladónak, ő elnézést kért és küldött egy másikat, azt meg is kaptam. Az eredeti azóta se érkezett meg.


Nézd meg az eladó értékelését is, 95% alattitól még nem rendeltem, a 98-100%-osak már jónak számítanak.


Reklamálni első körben az eladónál érdemes. Azt nem tudom, hogy ezenkívül az e-bay foglalkozik-e reklamációval, a többiek majd megmondják.


E-bay-en a rendelt dolog ára két részből áll: maga a vételár (Price) és a postaköltség (Shipping). Ezt a kettőt add össze, hogy megkapd a tényleges árat (amit levonnak a bankkártyádról). Arra ügyelj, hogy a postaköltségnél célországként Magyarország legyen beállítva, sokszor függ a rendelő országától a postaköltség. Sok terméknél nem kérnek postaköltséget, csak magát a vételárat.

Ezen kívül vámot akkor kell fizetned, ha nem az EU-ban adták fel eredetileg a csomagod és az értéke több, mint 45 euró. Egyébként semmilyen más költség nincs.

2015. aug. 30. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom, akkor biztos fogok rendelni!:)
2015. aug. 30. 08:31
 5/5 anonim ***** válasza:

ezeket feltetlen olvasd el hogy okosabb legyel...


[link]


[link]

2015. szept. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!