Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki megtudna mondani nekem...

Valaki megtudna mondani nekem a pix words jatekban 5 betu A_f_ _ _ es egy vaza szeruseg?

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 10:51
 1/6 anonim ***** válasza:
amfora
2015. aug. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Koszike :) Es ezt megtudnad mondani nekem 5betu _ _ v_s es a kepen olyan van mibt egy tuske?
2015. aug. 30. 11:13
 3/6 anonim ***** válasza:

Tövis? De komolyan, én nem értem az embereket, tele van a Facebook is ilyen kérdésekkel, ez az oldal is. Többet kell olvasni, hogy legyen szókincsed, és akkor menni fog.


Amúgy van Facebookon ilyen oldal, ahol fent van az összes kép és megoldás.

2015. aug. 30. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Vannak weboldalak, ahol kép alapján, meglévő betűk alapján, egyebek alapján meg lehet keresni a választ. Vannak direkt erre szolgáló csoportok fészbukon.


De ha valaki arra nem jön rá, hogy tövis, az nem csoda, ha ezeket sem képes használni...

2015. aug. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szia! Én is játszom, és a napok alatt felfedeztem egy weboldalt. Több lehetséges módszer van a megfejtés kitalálásához, de én mindig az első lehetőséget használom. Renélem ezzel tudtam segíteni! :)
2015. aug. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
van egy qrva oldal, ahova felmész és beírod a kép alján a készítő nevét és ott van minden megoldás... nem is értem... kb 2 perc guglizás és meg is volt: [link]
2015. aug. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!