Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » FB-on lehet látni vagy sem,...

FB-on lehet látni vagy sem, hogy mikor voltam fent utoljára? (chatből alapból ki vagyok jelentkezve)

Figyelt kérdés

Sokszor nem válaszolok vissza egy ideig a levelekre, későbbre halasztom. Aztán az egyik ismerősöm szóvá tette,hogy nem írtam vissza,amikor fent voltam,hisz látta,hogy nem rég elérhető voltam. Kikerekedett a szemem!


Esetleg,ha telóról néz meg valaki,akkor kiírja az üzeneteknél,hogy mikor voltam utoljára elérhető? Vagy mikor váltottam utoljára levelet? Esetleg telón(messenger) másként jelzi ki,mint weben?

Le vagyok maradva talán valami friss újításról?

Chatből alapból ki vagyok jelentkezve mindig. Ott nem láthatta az elérhetőségemet.



2015. aug. 30. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
AZ üzeneteknál bal oldalt kiírja, mikor lépett be valaki utoljára.
2015. aug. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ezt nem hittem volna. :O

Mióta van ez az opció? De csak mobilon látszik? Most inkább nem lépnék be fb-ra. Ezért kérdezgetek itt most. :)

2015. aug. 30. 20:32
 3/6 anonim ***** válasza:

AZ #1 vagyok.

A webes felületen van, ezer éve.

De tévedtem, mert a chat-nél látszik. Ha ki vagy lépve, akkor lehet nem mutatja, de ebben nem vagyok biztos, mert nem szoktam kilépni.

Viszont jelzi, hogy utoljára mikor lépett be az illető, és azt is, hogy mobilról vagy webes felületről.

2015. aug. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A chat-tel tisztában vagyok. Azt tudom,hogyha oda belépek,akkor látom,hogy ki az aki mobilról van bent, vagy épp webről. Sőt,még időt is kiír teló mellé.

Viszont nekem most ami kételyeket szült,az a levelezés. Hisz chaten biztos nem látott az illető,mivel fél éve nem jártam bent. De akkor ezek szerint a levelezésben te se vagy biztos. Azért remélem valaki tud adni egy megerősítő választ. :)

2015. aug. 30. 20:48
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha kijelentkezel a chatből, de még fentvagy, akkor azt jelzi ki, hogy 1perce voltál fent, és ha sokáig ezt látja, akkor tudja, hogy fentvagy, csak kivan kapcsolva a chat.:D
2015. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

AHA! Ezt se tudtam, látod. Köszi!

De a vicc az az egészben,hogy én fél éve TOTÁL nem jelentkeztem már be chat-be. Két percre sem. :D

Csak privát levelezni szoktam. Ezért így még mindig azt hiszem,hogy akkor valahol kiírja az üzeneteknél az utolsó fellépésemet. Csak tudnám hol :D

2015. aug. 31. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!