Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha kitartóan énekelek lehet...

Ha kitartóan énekelek lehet saját lemezem?

Figyelt kérdés
11 éves vagyok és 9 éves korom óta énekelek.A tanárunknak (akinek van egy eggyütese) le e sett az álla ének órán mikor énekeltem.jól esett.apa azt mondta soha nem leszek olyan híres amilyen szeretnék lenni.szerintetek?

2015. aug. 31. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Ahhoz kéne egy zenekar is. Gondolom azt te se gondoltad komolyan, hogy bal kézzel zongorázol, jobb kézzel hegedülsz, a tököddel meg dobolsz...
2015. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem kell hozzá saját zenekar! Elég ha csak énekelek mivel a kiadóknak van zenekara
2015. aug. 31. 15:32
 3/7 anonim ***** válasza:
És zeneszerződ is van? Csak mert az a kiadóknak nincs...
2015. aug. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Zene szerzöm van.
2015. aug. 31. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell kitartóan énekelned, az is elég, ha drága szüleid befizetnek egy "saját hangja, vigye haza" szerűségre, s máris lesz lemezed. Ha elég jó a szoba hangszigetelése, akkor még meg is hallgathatod a verés kockázata nélkül.


Tehetség és tudás kell elsősorban. De ahhoz, hogy az emberek meg akarjanak hallgatni, még sok szerencse, s ezer egyéb dolog is kell.


Nagyon sok ember hiszi azt magáról, hogy tehetséges, s közben azok sem kapnak elég munkát, akik valóban azok.

A színpadi éneklés kemény, gyötrelmes, fárasztó meló. Nem könnyű mesterség. Már, ha egyáltalán eljutsz majd odáig.

2015. aug. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 veterán vas ***** válasza:

Lehet bizony!

Mióta az eszemet tudom énekelek (autóban, szerelőaknában, fürdőszobában, bárhol).

Meg is van az eredménye, tele vagyok lemezekkel. A 0.5-ös, vörösréz lemeztől kezdve a 4mm vastagságú alulemezig szinte mindenféle akad a garázsban. ;)

2015. aug. 31. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a kedves ,, segítséget" de már megoldottam.a barátaim segítettek és mostmár színpadon fogok énekelni.én tettem érte valamit egyedül és megérte!
2015. aug. 31. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!