Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki mindenféle tömegnöve...

Ha valaki mindenféle tömegnövelő, fehérje és mesterséges készítmény nélkül a saját testsúlyával edz kitartóan annak milyen teste lesz?

Figyelt kérdés
2014. szept. 20. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Étrendel? Anélkül nagyon gyenge.
2014. szept. 20. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pont ilyen:


[link]


Az arcod is ilyen lesz. De lehet, hogy ehhez már mindenféle tömegnövelő kell.

2014. szept. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Osynho ***** válasza:
Mármint mi a mesterséges?
2014. szept. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 - palilaci - ***** válasza:
82%
De gechi buta vagy
2014. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Feherje nelkul? Akkor hamar meghal. :D
2014. szept. 20. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Sowilo ***** válasza:

A fehérjeporok és tömegnövelők nem mesterséges készítmények, hanem koncentrált, természetes élelmiszerek.


Kiegészítés céljából használja őket minden sportoló. Ha nem tudsz eleget enni valamilyen okból kifolyólag, kipótolod ezekkel a tápanyagszükségletedet. Az étrendkiegészítő nem szteroid.


Saját testsúlyos edzéssel ha jó a genetikád akkor izmos leszel, ha nem, akkor meg nem. Gyanítom, a calisthenics nevű sportra gondolsz. Ott egyébként sem az a cél hogy izmos legyél, hanem hogy minél szebben menjenek a gyakorlatok, aztán ha megnézed a versenyeket, sokan izmosak, sokan nem. Ha neked kifejezetten a jó fizikum az elsődleges célod, akkor inkább azt mondom, menj le a konditerembe.

2014. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm az első normális választ!
2014. szept. 20. 18:46
 8/12 Osynho ***** válasza:
Hülye kérdésre vársz normális válaszokat? Egyébként még én is válaszoltam volna, ha a kérdésemre válaszolsz. Ugyanis nem értettem, hogy szerinted mi a mesterséges. De ezek szerint csak simán tévhitben voltál.
2014. szept. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Osynho ***** válasza:
71%

Üzenet az Úriembertől:


"Nem igazán értem hogy ha nem tetszik a kérdésem akkor mi a francnak válaszolsz rá egyáltalán ja bocs arra se méltattál hogy normális választ írj, csak odaböffentettél valami teljesen felesleges dolgot amivel semmire nem mentem. Arra való ez az oldal hogy ha valaki nem ért valamit akkor választ kapjon rá nem arra hogy bunkó válaszolók értetlenkedjenek. Szerintem nem a kérdésem volt hülye hanem te. Tegyél meg egy szívességet ha máskor hülyének tartasz egy kérdést ne válaszolj rá. Amúgy meg képzeld el van aki nem akar húsagyú vadállat lenni és teletömni magát mindenféle szarral. Köszi a semmit."


Itt válaszolok, mert itt történt a beszélgetés, hátha más is okul belőle.


Feltettél egy kérdést, amire válaszoltam. Jóhiszeműen, segítő szándékkal. A kérdésed nem volt egyértelmű, ezért mertem megkérdezni, hogy mire gondolsz. Hogy tudjak segíteni. Nem kötelességem, nem kapok érte pénzt, stb. Erre te megjegyzed, hogy az utolsó volt az első normális. Ne haragudj, hogy nem tudtam egyből segíteni, szégyenlem magam, remélem megbocsátasz. :D Buta kérdést tettél fel, mégis megvolt bennem a jószándék, de neked áll feljebb. Tehát normális választ adtam, aki minősíthetetlen, az te vagy. Hogy miért írok és mit, az az én dolgom, nem hat meg a véleményed. Továbbra sem. Azért nem mentél a válaszommal semmire, mert nem válaszoltál. Ez ismét nem az én hibám.


"Arra való ez az oldal hogy ha valaki nem ért valamit akkor választ kapjon rá nem arra hogy bunkó válaszolók értetlenkedjenek."


Ezt szerencsére nem te mondod meg. És egyedül te értetlenkedtél. Hogy mivel voltam bunkó, azt továbbra sem értem. Hogy te mért vagy velem, normális válaszadóval bunkó és miért vagy ingerült azt szintén nem értem. Az értelmi szintedet mindenesetre tükrözi.


"Tegyél meg egy szívességet ha máskor hülyének tartasz egy kérdést ne válaszolj rá"


Továbbra is akkor és arar válaszolok, amire kedvem tartja.


"Amúgy meg képzeld el van aki nem akar húsagyú vadállat lenni és teletömni magát mindenféle szarral."


Ezt nem értem. Totál értelmetlenül irogatsz mindent. Hogy jön ide a "húsagyú vadállat"? És mi az a mindenféle sz@r? Látom az értelmes választ se fogtad fel. Szegényem.


"Köszi a semmit."

Szívesen máskor is. ;-)

2014. szept. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 - palilaci - ***** válasza:
54%
Hagyd ra csak 1 koraszulott fazsfej
2014. szept. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!