Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ajándékot szeretnék adni a...

Ajándékot szeretnék adni a szüleimnek (szerelemlakat). De nem tudom hova lehet felrakni. Hova lehet Budapest és környékén?

Figyelt kérdés
Azt már hallottam hogy a János-hegyi Erzsébet kilátonál leakarják szedni a lakatokat, mert emlékmű,de én már nem tudok többet ,hogy hová lehet.

2015. aug. 31. 17:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Mi a náthás ku... öreg istennek kell mindent összebarmolni ilyen ökörségekkel? Szerelemlakat, mi? Oszt' ha két hónap után összevesztek, leszeditek? Ezt a marhaságot!


Mellesleg elárulom, hogy a szüleid már rég nem szerelmesek - jó esetben elvilselik egymást, rosszabb esetben rendszeresen veszekednek és csak azért nem válnak el mert az szar lenne neked. Ne ilyen dedós marhaságot akarj nekik venni, inkább készíts valamit saját kezűleg, az sokkal többet jelent a szülőknek.

2015. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!