Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol tudok Budapesten lakatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudok Budapesten lakatot gravíroztatni? Szerelemlakat kellene.

Figyelt kérdés
Szerelemlakatot szeretnék csináltatni, de nem szív alakú lakattal, hanem csak egy gravírozottal. És googleban nem találok semmit.

2014. júl. 23. 10:02
 1/7 anonim ***** válasza:
vegyél egy lakatot , vidd el egy gravirozóhoz
2014. júl. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Se gravírozható felületű lakatot, se lakatra gravírozót nem találok.
2014. júl. 23. 10:12
 3/7 anonim ***** válasza:

Lakatot szerintem minden hipermarketben lehet kapni: Auchan, Tesco.

Vagy barkácsboltokban: OBI, Praktiker


Gravírozó meg asszem egy időben volt a Westedben.

2014. júl. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van is, de irdatlan nagy elfogadhatatlan árral.
2014. júl. 23. 11:06
 5/7 anonim ***** válasza:
Sikerült megoldanod a gravírozást ? hol és mennyiért ? Valamint lakatot hol vettél ? Én is akarok csináltatni ,csak nekem van egy olyan elképzelésem ,hogy színes ;piros (festett ) lakatra szeretnék gravíroztatni .
2014. okt. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és kiváncsiságképp .. a westendben hol ,mennyiért gravíroznak ?
2014. okt. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A westendben a GravírExpressz van, és őrült drága.

Én 2000 Ft-ból jöttem ki úgy hogy vettem a Praktikerben egy lakatot, aztán elvittem GoPrintbe gravíroztatni. 2 nap alatt megvan az egész.

A westendben mindennek a sokszorosa.

Illetve van még egy oldal ahol kimondottan szerelemlakattal foglalkoznak és komolynak is látszanak és látni a városban az egyéni lakatjaikat de se a telefont nem vették fel se nem válaszoltak emailre.

2014. nov. 16. 22:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!