Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » SÜRGÖS! Holnap suli. Mit...

SÜRGÖS! Holnap suli. Mit tegyek most hogy magbuktam és olyan osztályba kerülök ahol piszkálni fognak!? Öngyilkos legyek?

Figyelt kérdés
Tényleg nem látok kiutat.
2015. aug. 31. 20:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
válts iskolát
2015. aug. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Egyrészt honnan hiszed hogy piszkálni fognak?Másrészt meg tanultál volna jobban és akkor nem lennél ilyen helyzetben.
2015. aug. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
ha az mindent +old?? hajrá! siess, le ne maradj! :9
2015. aug. 31. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem csoda, hogy piszkálnak. Hisztizni tudsz, tanulni nem.
2015. aug. 31. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Miért hisztizek talán ismersz engem van egy osztálytársam ugyanijen hejzetben és öngyilkos lett ráadásul fiú
2015. aug. 31. 21:02
 6/14 anonim ***** válasza:
56%
#3 vagyok-hisztizni tudsz-még mindig nem tetted+: Tudod-amelyik kutya előre ugat, az nem harap! Te itt hisztizel-talán majd sajnálni fogunk?? Tanulnod kell!
2015. aug. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy nyelvtanból buktál meg? Utolsó mondatodat, valahogy nem tudom értelmezni.
2015. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha nem ezerrel sajnálnád magad, hanem elgondolkodnál, hogy min is kellene változtatnod (a hozzáállásodon a dolgokhoz, a viselkedéseden, a tanuláson ...) akkor rájöhetnél, hogy most már veszett fejsze nyele. Előbb kellett volna ezen gondolkodni és nem kerülsz ilyen helyzetbe, mert ahhoz hogy megbukj talán igencsak tevőlegesen hozzájárultál.

De mindegy, ezen már kár rágódni.

Viszont! Az csak rajtad áll, hogy meddig is fognak piszkálni az új osztályban! Ha továbbra is így állsz hozzá mindenhez, akkor sokáig.

Ha viszont változtatsz és komolyan veszed az iskolát, megpróbálsz beilleszkedni az új osztályodba és nem támadólag v. leszarlakbenneteket stílussal fordulsz feléjük, akkor akár még jól is kijöhetsz a dologból, pláne ha most már tényleg elkezdesz tanulni is.

Egy viszont biztos a nyafogás, az önsajnálat jóhoz nem vezet. Az iskola csak egy pár év, itt kezdődik h. megtanulj (nem csak a tananyagot) a saját sorsodra odafigyelve, gondolkodva, felelősségteljesen élni.

Az a fiú meg, aki képes volt egy bukás miatt öngyilkos lenni mit oldott meg ezzel? Pár év és a kutya sem fog rá emlékezni az anyján kívül. Gratula, nagy érdem!

2015. aug. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Tudjátok mit kívánom nektek hogy 100szor szenvedjetek így mint én és hogy mindenki csak jobban kötekedne veletek utolsò mocskos szemét kutyák vagytok. Dögöjjetek meg.
2015. aug. 31. 22:18
 10/14 anonim ***** válasza:
52%
Te akarsz megdögleni, nem pedig mi. Nem csoda, hogy piszkálnak a többiek. Gondolom velük is így beszélsz.
2015. aug. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!