Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért a kérdezőt kezdik...

Miért a kérdezőt kezdik egyből piszkálni?

Figyelt kérdés
Ha valaki feltesz egy kérdést, hogy bajban van, mit lehetne csinálni, vagy nem ír helyesen, vagy nem megfelelően fogalmaz, akkor miért kezdik piszkálni, miért nem a kérdésre válaszolnak?
2011. jan. 22. 08:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Már ne is haragudj, de ha olyan kérdést látsz, hogy "Lenyeltem a spermát, terhes vagyok?", akkor mit gondolsz?
2011. jan. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
25%
Értelmetlen kérdésekre értelmetlen választ adnak.
2011. jan. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Persze vannak nagyon ostoba kérdések, de nekik is lehet normálisan válaszolni, de vannak komoly kérdések is, ahol tanács, vagy segítség helyett csak kioktatást, meg cseszegetést kap, mintha a válaszolóknak tökéletes életük lenne, és soha egy rossz döntést nem hoztak volna.
2011. jan. 22. 09:08
 4/13 anonim ***** válasza:
Figyeld csak meg ,hogy a h*lye kérdésekre jönnek a h*lye válaszok,és ez így törvényszerű,mert amilyen az adjonisten ,olyan lesz a fogadjisten.
2011. jan. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarlak piszkálni, kedves kérdező, de hülye vagy.
2011. jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ezt a kérdést eredetileg a csalási kapcsolatokba írtam, ott nem tesznek fel olyanokat, hogy lenyelte a spermát, terhes lehet, meg hasonlók. Ha meg valaki bajban van, akkor nem az a válasz, hogy de hülye vagy, mert ilyen helyzetbe kerültél. A helyesírás miatt meg azért nem kell piszkálni, mert nem azt kérdezte, hogyan kell helyesen írni, vagy fogalmazni.
2011. jan. 22. 11:08
 7/13 A kérdező kommentje:
09:52 Megmondanád, hogy miért tartasz hülyének?
2011. jan. 22. 11:11
 8/13 anonim ***** válasza:
Hát azért a helyesírás és a fogalmazás ad némi képet a hozzászólóról. Aki képtelen leírni néhány épkézláb mondatot kapitális nyelvtani hibák nélkül, arról az emberek többsége azt gondolja, hogy a gondolkodása, az értelmi színvonala se valami magas szintű. Nyilván a gépelésnél akadnak hibák, de a "mijen, mijért, mongyátok, micsinájak" arra enged következtetni, hogy hiányzik még az a bizonyos józan paraszti ész is.
2011. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

9:52 vagyok.


Nem tudom, de annyira illett ide, hogy muszáj volt leírnom... :)

2011. jan. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
48%

" Ezt a kérdést eredetileg a csalási kapcsolatokba írtam, "


-no komment-

2011. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!