Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összeesküvés elmélet: tömeges...

Összeesküvés elmélet: tömeges bevándorlás! (? )

Figyelt kérdés

Szerintetek mennyire életszerű az elképzelés, hogy azt a rengeteg katonakorú fiatal - tényleg rengeteg van - egy trójai falóhoz hasonló effektus eszközeinek használja az Arab világ, hogy bejussanak az EU-ba?

Nektek mi erről a légből kapott, ámbár megalapozott feltevéssel kapcsolatban?



2015. szept. 1. 04:39
 1/10 anonim ***** válasza:
35%

Ez baromság. Nincs fegyverük, anélkül meg nem tud harcolni, ha ez a gondolatod.

Persze szétbarmolják azzal is Európát, hogy elözönlik mint a sáskák, és itt lesznek sok millió koloncként Európa nyakán.

Azt hiszem pont itt Magyarországon nem kell bemutatni, hogy mennyire húz le egy országot egy olyan élősködő, semmirekellő, a társadalmi normáktól szélsőségesen eltávolodott kultúrájú nép, mint a vándor zenísz, kírem álássan.



Amerika felkavarta a xart keleten, és most Európa issza a levét. Ennyi történik. Ide szárazföldön el tud jutni, a tengerentúlra meg nem.

Fel fogják dézsmálni Európát, le fogják zülleszteni mint Franciaországot.

Jönnek, követelőznek, később talán majd gyújtogatnak, mint Franciaországban a tanulatlan afrikai arabok, feketék.

2015. szept. 1. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

Első válaszoló még nálad is nagyobb hülyeséget hordott össze. Az összes menekültnek kb. 2%-a tart Európa felé. Zömök keresztény szír, kisebb hányaduk muzulmán (szír és afgán). A légből kapott és megalapozott egymást kizárják. Vagy az egyik, vagy a másik.

Ha van valami a háttérben, az az Iszlám Állam fű alatti támogatása lehet. A hozzánk érkező menekültek nem a nincstelenek közül kerülnek ki, hanem a viszonylag stabil egzisztenciával rendelkezők. Az életüket, biztonságukat féltik. Hogy miért nem állnak meg akkor egy szomszédos államban, ahol már kisebb a veszély? Megállnak. Az az arányaiban kisebb menekültcsoportot, akik jönnek, szerintem beetették, hogy itt nagyon jó dolguk lesz. Messze van, dolgozhatnak, lakhatnak rendesen.

2015. szept. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%

De jól értesült vagy. Áruld már el, hogy ha a 2 millió Európába jövő menekült a 2%, akkor a TE ÁLLÍTÁSOD SZERINTI többi 98 millió hova menekül?


pl. Szíriából, Afganisztánból?


Nos?

2015. szept. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Nagyon okos vagy, 3-as. Az Index nem tudományos értékezések tárháza, de pl. innen veszem:

[link]


(Igaz, itt 10%, de tegnap egy másik cikkben 2% volt). Az eddig érkezett menekültek száma nem kettő millió, hanem kb. 350 ezer.

2015. szept. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Németország 2 milliót vár. Vagy te szerinted a mai napon megállnak a bevándorlók és több nem jön?

Na ugye.

2015. szept. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Itt mindenki nagyon okos :D s mindenki nagyon ért a témához; annak ellenére is, hogy ezzel kapcsolatban nem osztanak meg olyan sok publikus információt. Tippelgettek, következtettek és ezeket tényként kezelitek.

Én pont fordítva csináltam, a tényekből következtettem valamire, olyanra, ami nem is olyan komoly. Nem mondtam, hogy hiszek benne, de azért feltettem a kérdést magamnak, és nektek. Mert azért benne van a pakliban; mint mindig minden.

Fegyver kérdést egyáltalán nem tudom, milyen céllal kérdőjelezted meg. Egyrészt nem olyan nehéz nagy mennyiségű fegyverhez jutni állítólag, mint ahogy azt állítják. De, ha mégis nehéz lenne. Akkor egy esetleges támadás esetén elég a katonakorú 'bevándorlóknak' jókor jó helyen állni, és akár égből is pottyanhat az áldás, ne adj isten dobozokban/ládákban.

2015. szept. 2. 04:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez katonai hadművelet, akkor a csatát nem fegyverrel fogják megvívni. Nem szeretem az összeesküvés elméleteket, de az mindenesetre figyelemre méltó, hogy egymástól független és kapcsolatban nem álló államok, országok "menekültjei" szinte vezényszóra, egyszerre indultak útnak. A fent említett 350 ezres létszám finoman szólva is marhaság. A minap mondta be a rádió, hogy óvatos becslések szerint is 600 ezernél tart jelen pillanatban Németországban a bevándorlók száma. Én Bayernben élek, és egy hónapja amerre nézek, az utcán, mindenhol feketéket látok. És hogy nem fegyverrel jöttek? Dehogynem! Ott van a nadrágjukban, és használni is fogják. Szapora népség, és a második nemzedék már követelőzni fog, mert addigra elfogynak a felosztható javak. Szóval 20 év úlva kemény világ lesz Európában.
2015. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
*múlva
2015. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Abszolút nem tartom hülyeségnek az általad említett felvetést. Az ISIS hónapokkal ezelőtt megmondta, hogy Európa vigyázzon, mert több százezer ember fog érkezni, köztük a saját embereik is. Erre tessék, itt vannak ezek a fiatal, erejük teljében lévő férfiak. Lehet mondani, hogy a háború elől menekülnek, de a legtöbbjük család nélkül? Ahhoz képest elképesztően kevés nő és gyermek van köztük. Ha ténylegesen csak a biztonságot keresnék, nem akarna jóformán az összes a gazdag országokba menni azon nyomban, ahogy Európába léptek. Gondoljátok véletlen, hogy nem a gazdag arab országokba mennek? Hasonló a hitük, a kultúrájuk, de nem mennek, mert nem akarják befogadni őket? Igen, tény, hogy ott nem várná őket az ingyen orvosi ellátás, utazás, költőpénz stb.

Most jöttem haza Londonból, de mikor még ott éltem, önkéntes voltam egy hajléktalanokat segítő alapítványnál. Megdöbbentő volt, hogy míg az angol embert hagyták éhenhalni, addig a "menekülteket" hotelekben szállásolták el, napi háromszori melegételt kaptak és heti 35 fontot... Ott sétálgattak ezek a fiatalemberek márkás cuccokkal, iPhonnal a kezükben vígan cigizgetve. A nyelvet nem tudták, nem is tettek érte semmit, hogy megtanulják, csak arra vártak hogy megkapják a befogadói papírt és hozhassák a családot. Nehogy azt higgyétek, hogy ezek mind szírek, sokan olyan országokból jönnek, ahol nincs háború, csak éppen nem tetszik nekik az ottani körülmény, de nem akarnak tenni semmit, hogy fejlesszék azokat. Szerintetek ha a saját országukban nem tettek semmit, majd itt fognak? Sajnos erőszakosak és követelőznek. Megdöbbentő volt látni, hogy Budapesten földhöz vágják a kapott szendvicset, mert ők nem azt akarnak enni. Ha én tényleg 'csak' menekülnék, akkor baromi hálás lennék minden segítségért, az 1. biztonságos országban megállnék, hogy a családomat bevárjam.

VAN módja annak, hogy legálisan Európába jöjjenek és menekültügyi státuszt kapjanak, de nem akarják betartani a szabályokat. Ha tényleg biztonságra vágynak, miért nem engedik, hogy hivatalos papírokat állítsanak ki róluk itt? Miért vannak felháborodva, hogy menekülttáborba akarják vinni őket? Ha most nem tartják be a törvényeket, később sem fogják. Csak gondoljatok bele, ha az a több millió követi őket és ők is elindulnak? Mert elfognak, ha látják, hogy úgysem tudunk tenni ellenük semmit és fűt-fát beengedünk. Elég csak abba belegondolni, hogy a vallásaink és a kultúráink, értékrendünk mennyire eltérő. Ebből természetesen konfliktusok lesznek. Továbbá ha egy EU-s országban megkapják a szükséges engedélyeket, bármelyik másikba mehetnek utána.

Nézzétek csak meg most is mi volt. Nem engedték őket vonattal tovább menni, lázadoztak néhány napig, sínre dobálták magukat, aztán elindultak gyalog. Most ott tartunk, hogy nem elég, hogy vonatok nem indulnak NY-Eur. felé, még az M1-es autópályát is lezárják miattuk, mert ott vándorolnak és sátraznak. Meg is kapták, amit akartak, mennek értük a buszok és viszik őket Hegyeshalomra. Az egy dolog, hogy rengeteg pénz elmegy a kerítésépítésre (hülyeség volt ebben a formában), a tranzitzónák felállítására (amit nem hajlandóak használni, inkább a pályaudvaron élnek), arra, hogy ételt/vizet/utazást biztosítunk nekik, de mi van a nagy létszámú rendőri jelenléttel, ami szintén nem olcsó mulatság és máshol is szükség lenne rájuk?


ui.: Most olvastam, hogy már a buszokra sem hajlandóak az autópályán felszállni, csak azután, hogy az 1. busz odaért a határhoz és telefonálnak, hogy nem átverés...


Igen, sajnálom azokat, akiknek háborús helyeken kell élniük, de nem sajnálom azokat, akik csak megélhetési bevándorlók és követelőznek és feszültséget szítanak. A rossz körülmények elől menekülnek, de azt hozzák a nyakunkra.


És nem, nem vagyok rasszista. Sokáig én is pattogtam, hogy jaj, segítsünk mindenkinek, de felszállt a rózsaszín köd, mikor láttam, hogy hogyan is működik ez igazából. Az, hogy majd idejönnek, segítünk nekik, ők pedig beilleszkednek és a törvényeket betartva a társadalmunk részei lesznek csak egy utópia.

Társadalmi tanulmányokat folytattam, szociális munkásként dolgozom, pszichológiát tanulok, így nem lehet embergyűlölettel vádolni, csak reális vagyok.

Bocsánat a kisregényért.

2015. szept. 5. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

A háborúk előtt mindig káoszt teremtenek. Így könnyebb rávenni az embereket, hogy ember életeket oltsanak ki. Abszurdak és eltúlzottak ezek a számok. De ettől függetlenül elérik a hatásukat. Nem lepődnék meg, ha elkezdenék besorolni a fiatalokat a német honvédségbe vagy ott minek hívják. Ugyanis az ilyen katonák belföldön könnyebben elintézik a kormánnyal szemben állókat. Magát a muszlim kultúrát soha nem lett volna szabad az EU-ba beengedni, degradáló, gondolkodás mentes, bálványimádó, tolerancia mentes hitről beszélünk, ami eleve szembe megy az emberi természettel.

Aki járt Párizs, Berlin külterületeiben az elmondhatja, hogy Pest cigánysága ahhoz képest semmi. Ezek az emberek nem akarnak beilleszkedni a saját nyelvüket, korlátozottságukat akarják megvalósítani.

Csak egy példa: amíg egy falon nincs graffiti, kicsi az esélye, hogy lesz rajta, DE ha már van egy rajta nagyon nagy valószínűséggel lesz több is.

2015. szept. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!