Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kpopperek*-* Melyik banda a...

Kpopperek*-* Melyik banda a kedvencetek? Kik a kedvenceitek a bandából? Melyik a kedvenc számotok (kedvenc bandától/a bandából a kedvenceitektől)

Figyelt kérdés
Kpop, bias,kpopbanda, kpopper

2015. szept. 2. 19:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
A kedvenc bandám a SHINee, mind az öt tagot szeretem, de a legjobban Taemint és Jonghyunt. A kedvenc számaim tőlük a Lucifer, Sherlock, Stranger, meg még egy csomó van (nem tudok választani) ^-^
2015. szept. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
A SHINee az tényleg jó köszi a választ *-*
2015. szept. 5. 08:31
 3/26 anonim válasza:
100%
Nekem a kedvenc bandám a BTS, az összes tagot szeretem, de a két kedvencem Suga és Rap Monster. A kedvenc számaim közé tartozik a No Mor Sream, I Need U, valamint a Dope de ezek mellett az összes többi számukat is szeretem :)
2015. szept. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Ők is jók neked is köszi 😆
2015. szept. 6. 07:30
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Kedvenc bandám a B.A.P :3 örök kedvenc Kedvenc tagom DaeHyun egyszerűen imádom :D Fú hát igazából minden számukat nagyon szeretem, de a One Shot, Coma, I Remember és a Rain Sound a kedvenceim
2015. szept. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi a választ*-*bap❤ők is jók
2015. szept. 7. 16:21
 7/26 anonim válasza:
100%

Nekem nem igazán van kedvenc bandám, mert sokat szeretek ugyan úgy. De talán mégis a BTS áll hozzám a legközelebb. A tagok őrültek (persze jó értelemben) és életvidámak. Biasom Taehyung és a kedvenc számom... na ez megint egy nehéz kérdés. Imádom a Sick-et, az I need you-t, a Boy in luv-ot, a We are bulletproof-ot, a Danger-t és a Funboys-t. De igazából az összes számukat szeretem.

Másik kedvenc bandám a B.A.P. Biasom Zelo és a kedvenc számaim a One shot, a No mercy és az Angel. De itt is ugyanazt tudom mondani, hogy az összes számukat szeretem.

Következő kedvenc bandám az Exo. Itt a biasaim osztoznak a helyen, ugyanis nem tudok dönteni kettejük között. Sehun és Kris. Legkedvencebb számom a Promise, viszont a többi dalukat is imádom, mint például a Love me right, az Overdose és a Baby don't cry.

Rengeteg banda van még akiket szeretek, és párat még meg is említek.

Például a Monsta X-et. Nem rég debütáltak és a napokban jelent meg a második mini albumuk. Biasom Hyungwon de Kihyun-t is szeretem. Kedvenc számaim tőlük a Trespass, a Rush és a Hero.

     Szeretem még a UNIQ-ot is. Annyira nem ismerem ezt a bandát viszont két számukat rongyosra hallgattam. A Falling in love-ot és az EOEO-t. Biasom pedig Seungyeon de Yibo-t is szeretem.

Szerintem a BIGBANG-et sem hagyhatom ki a sorból. Biasom nincsen, hiszen nem nagyon ismerem a bandát, viszont a zenéjüket szeretem. Kedvenc számaim a Let's not fall in love, a We like 2 party és a Bang bang bang.

Már csak egy bandát fogok megemlíteni, méghozzá a SHINee-t. Ugyanis itt van az ultimate biasom, Taemin. Kedvenc számom tőlük a View. Viszont Taemin solo albumát is szeretem. Onnan pedig a Danger a kedvencem.


Aki valamelyik bandát vagy számot nem ismerte, mindenképpen keressen rá.

Kpopperek nyugodtan írhatnak nekem. Hiszen ahogy mondani szokás, két kpopperben több közös van, mint két tojásban (igazából nem tudom, hogy ki szokta ezt mondani :p).

Bocsi ha túl hosszú lett.

2015. szept. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim válasza:

Nekem kettő banda van az első helyen. A BTS és az EXO. Egyik biasom J-Hope, a másik nem más, mint BaekHyun.

EXO-tól örökre a Machine lesz a kedvencem. BTS-től pedig a Just One Day, Rain, Does that make sense, We are bulletproof és az I need you, bár mind a kettő bandának az összes számát nagyon szeretem. :)

2015. szept. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat😉
2015. szept. 11. 06:35
 10/26 FloraD(V.I.P fever) válasza:
Son kedvencem van, de ha muszály választani, akkor B.A.P, BIGBANG, Exo. B.A.P-tol a kedvencem a Save Me, Angel és a Rain Sound, BigBangtöl (nincs hosszu ö-m) Let's Not Fall In Love, Haru Haru és Blue, EXO-tól a Wolf, Mama és Overdose.
2015. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!