Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki ismeri Gecsey-t az utolso...

Ki ismeri Gecsey-t az utolso mohikant?

Figyelt kérdés
Erre tenyleg kivancsi vagyok! Trollok kimeljetek!!!!!444!!! En eredetileg hatvani vagyok, mar gyerek koromban (most 29) feltunt egy extrem kinezetu ember, aki egy valltaskaval setal. Egyszer egy haverommal jatszottunk es jott az indian kinezetu ember, haverom odakialtott neki, hogy Hello Gecsey! Mondta, hogy o ismeri, Gecsey indian (persze nem az, de tenyleg inkabb arabos szakalla van bronz bore, pedig egy hatvani pek egyik fia) es gyalog szeli Europat, na ez igaz! Telen gyalog megy le Albaniaba, ahol a juhaszokkal van , pasztorkodik a gyapjubol ruhakat keszit, amiket Hollandiaban, Belgiumban arul menet kozben! Mar forgatott vele a BBC vagy CNN most nem vagyok benne biztos, hogy melyik, de valamelyik a kettokozul. El is feledkeztem rola, mert regota kulfoldon elek, de most nyaron mikor otthon voltam es elmentunk vacsorazni a csalddal az Azzurro Pizzeriaba a teraszrol meglattam Gecsey-t. Az ember semmit sem valtozott, az elmult 20 evben, szeroiintem meg a ruha is ugyanazz rajta, de a taska mindenkeppen, fkete cowboy kalapja fekete suru szakalla (arabosan nyirva) rovid farmernadragja, rajta a fekete atlatszo harisnya, a combjan a tetovalas, a 80' style-u napszemuveg. Tok de javu erzes volt, nem mertem oda koszonni, mert a teraszon voltak masok is, de mikor elment es mindenki nezte es egy 60 eves koru jol szitualt (tipikus orvos kinezetu) nagypapa mondta az unokainak, hogy ezaz ember 30 eve gyalog szeli europat es az ido nem latszik rajta! Szoval ha latjatok valahol a fenti leirassal rendelkezo embert, na o egy elo legenda!

2015. szept. 2. 20:33
1 2
 1/12 andrea023 válasza:
100%
Inkább a történetét írom le. A barátnőmnél volt róla 1 kép. Fogadtunk végig merek vele kézenfogva sétálni az utcán Gondoltam mivel engem ott nem ismer senki miért ne. Vonat ésirány az ország másik fele. Becsengettem és amikor meg láttam percekig csak bámultam, majd elmondtam miért jöttem. Nem sértődött meg csak mondta sötétben is érvényes, de meg is gondolhatom magam. Azért is végig sétáltunk és közben sokat beszélgettünk. Mindenki köszönt neki." Szi Gecse" mindenkinek vissza köszönt és beszélgettünk tovább. A séta jól sikerült, mert másnap vonattal pestig tartott. A Blahán a pesti nagyfiuk tátott szájjal nézték. Szelídsége annyira elütött a kinézetétől. A fogadás tétjére nem emlékszem, de én biztos nyertem azzal, hogy megismertem.
2015. dec. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
60ban setaltal vele? Azt meg en sem tudom, hogy merre lakik. Mit meselt magarol? Mibol el?... En csak latasbol, es ellmondasokbol ismerem bar azt kozel 30 eve!
2015. dec. 15. 16:06
 3/12 laikusnő válasza:
100%
Épp ma láttam leszállni Hatvanban egy személyvonatról, Pest felől jött este hat előtt. Megőszült, de amúgy minden változatlan, úgy látom. :) Először gyerekkoromban láttam, nálunk, Lőrincin. A negyvenes éveimet taposom, úgyhogy nekem nosztalgia is volt egyben Őt látni :)
2016. jan. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
81%
Hali! Én is hatvani vagyok és tegnap láttam az Apeh irodában :) Semmit nem változott az évek alatt, nagyon durván izmos lábai vannak és az idő sem fog rajta... Jò érzés látni mindig elgondolkodtatò...
2017. júl. 20. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Gecsey az adozo! :)
2017. júl. 24. 17:39
 6/12 anonim válasza:
Még az is lehet :)
2017. aug. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
2018. máj. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
igen ő az, de ő nagyobb íveket is meg tesz, mint 60-j.fényszaru :D
2018. jún. 19. 10:49
 9/12 anonim válasza:
Hatvanba lakik a vadaspark mögött lévõ lakokocsiban megközelíthetõ a zöld vasút I hídtól. Mindjàrt bele vàgom Gecsét a betonba!
2019. aug. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
A puttonyképű zoknikat és gyerekpisztolyokat àrul Turàn😂
2019. aug. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!