Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha egyszer megkereszteltek...

Ha egyszer megkereszteltek akkor az egy örökre rajtam marad? Nem lehet valahogy "lemosni"?

Figyelt kérdés
Személy szerint engem gyerek korom óta nem nagyon érdekelt a hittan. Általános iskolás koromban jártam hittanórákra de már akkor sem érdekelt sőt még időpazarlásnak tartottam kb 1 tanévig jártam útánna meguntam.

2015. szept. 2. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:

Ezek szerint megis erdekel.

A kerdesre valaszolva, kikeresztelkedes letezik.

2015. szept. 2. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mivel kereszteltek festékkel?

mit akarsz lemosni? Milyen nyoma maradt neki amit látnak az emberek. Mert ha csak a te elmédben van ennek nyoma akkor azt nem lemosni kell hanem kitörölni már ha annyira ragaszkodsz hozzá. Bár hogy esetlegesen ezt hogyan tudod megcsinálni azt elképzelni sem tudom.

2015. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A keresztségnek örökké "nyoma" marad. Ez láthatatlan, emberek nem láthatják, csak Isten. Nem lehet lemosni. Ha nem hiszel, akkor nincs is semmi jelentősége, mert nem jelent semmit, csak egy kicsit "megvizezik a homlokod". Ha hiszel, akkor pedig nem értem, miért akarnál megszabadulni tőle.
2015. szept. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!