Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha valakit megkereszteltek,...

Ha valakit megkereszteltek, de ezt tehernek érzi mert a pogány vallások felé húz, vagyis más a hite, akkor le lehet valahogy vetni a keresztséget?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 19:52
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem lehet levetetni, de ettől nem kell megijedni. Attól még abban hisz az ember, amiben akar.

Nem hiszem, hogy ezért haragudnának rád az istenek.

Amúgy milyen vallás felé húz a szíved? :)

2011. júl. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nem lehet, de az csak annyi, hogy rá van írva a neved egy darab papírra, meg hogy a pap valami vizet locsolt a fejedre. Ha nem hiszel benne, nem is létezik ;)
2011. júl. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, de ha nem hiszel ebben a vallásban, akkor a megkeresztelés tulajdonképpen nem is jelent semmit, mivel úgymond nem jó semmire. tehát nincs mit levetni. (?)
2011. júl. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Mik azok a pogány vallások?
2011. júl. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
20:32: minden nem keresztény ősi vallás. Druidizmus, Ásátru, görög, vagy római vallások, sámánizmus, ilyesmik. Rengeteg van belőlük.
2011. júl. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Igazatok van, mivel nem hiszek benne, így nem is létezik.

1. kommentelő: Hogy őszinte legyek még nem tudom. Mondanám a Wiccát, de akkor hazudnék. Még csak pár dolog fogalmazódott bennem, és azt tudom mi nem vagyok, és azt tudom h mit érzek. Azt érzem, h én a természetben hiszek, és amikor belemerülök akkor egy olyan érzés fog el ami hasonlít a szerelemhez, és rátudok hangolódni a természetre. Szinte érzem ahogy az energia lüktet, és körül vesz, sőt mintah körülöttem mozogna és közben átmegy rajtam, feltölt, mitnha együtt lüktetnék valamivel....

egyenlőre ennyi, csak érzések de hiszek bennük hisz érzem :)

2011. júl. 18. 01:00
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Miért választanád a pogányságot amikor atyád által vagy megáldva.Szentséget szórt rád hogy ezzel élhess mint atyád szeretett gyermeke.Ennél nagyobb kincs nincs ezen a világon minthogy atyád által vagy megszentelődve.Ha pedig benne élsz és Ő is tebenned mindörökké élhetsz majd az Ő világában ama nagy szeretetben .Ezt válaszd hát ne a gonosz sugallatára cselekedj amely nem áldott ,hanem hazugság.És a természet amit megteremtettek számodra ez is atyádtól adatik azért érzed hogy a boldogság körülölel téged.Ezt megkaphatod 100-szor erősebben ,mint a poklot ,amely tűzzel égeti majd a lelked .
2011. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
utolsó válasz... őőő köszi de nem osztom a nézeteidet
2011. júl. 19. 21:57
 9/18 anonim ***** válasza:
31%
Hiába a nagy erőlködés mert már választottál.Ám legyen a te hited szerint .De ne mond aztán hogy nem figyelmeztettelek....Fájni fog atyádnak ha nem nyitod meg szemedet ,mert elvakítottak téged.
2011. júl. 19. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Levetetni nem lehet, de kilépni tudsz, úgy-ahogy.


[link]


manju

2011. júl. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!