Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljunk ha egy nagyon...

Mit csináljunk ha egy nagyon jó barátom idejön budapestre egy hétvégére? 16/f

Figyelt kérdés
Még nem igazán ismertük ki egymást. Én csöndesebb nyugodtabb típus vagyok. Ő pörgősebb. Amikor találkoztunk valamiért mindig alkalmazkodott. Megbeszéltük, hogy változni akarok és ebben ő segíthet és megpróbálja inkább az én hangulatomat felhúzni. Szombaton jön. és egy rokonánál alszik. A szülei is jönnek mert most fognak megismerni. Mit csináljunk, hogy jó hangulat legyen? Semmi ötletem nincs, hogy mit kéne csinálni. Egyébként lány. Szeretném jól eltölteni vele az időt, mert sajnos messze lakik. Ja és nem akarok járni vele. Tényleg (csak) legjobb barátok vagyunk.
2010. márc. 11. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Vezesd körbe a városban, vidd el érdekességeket nézni. Aztán közös játék, vagy mutasd be neki a barátaidat meg ilyenek.
2010. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nézzétek meg a minimaxon a Tomász a Gözmozdonyt.
2010. márc. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem várostnézni akarunk. Inkább jót szórakozni ketten.
2010. márc. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!