Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kik az Amway Schwarz képzési...

Kik az Amway Schwarz képzési rendszer meghatározó gyémánt és smaragd hálózatépítői Magyarországon?

Figyelt kérdés

#MLM #Amway #Schwarz rendszer
2015. szept. 3. 16:51
 1/5 anonim válasza:
0%
Mibajodvan? O.O
2015. okt. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ha még a kérdést sem érted akkor feleslegesen irkálsz.
2015. okt. 20. 10:53
 3/5 A kérdező kommentje:
2015. okt. 20. 10:53
 4/5 anonim válasza:
Sokan vannak! Az én smaragdjaim gy Székesfehérvári házaspár,de nem szeretnék ide neveket írni. Nem tudom, hogy ez mennyire publikus. Itt meg olyanok is olvashatják, akik el sem tudják képzelni, hogy egy rendszer ami több mint 50 éve működik,és emberek millióinak tette könnyebbé az életét, az Magyarországon is működhetne még eredményesebben. Akik ezt el sem tudják képzelni, azok úgyis csak gúnyolódnának itt, és ezt egyik vezetőnk sem érdemelné meg,
2015. okt. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én nem akarok gúnyolódni. Régebben tudtam kik a vezetők. Mivel az Amagram újságban nyíltan megjelent a nevük és fényképük ezért ezek nem titkos adatok. A Székesfehérvár közeli smaragd házaspár ha jól emlékszem a Nánai házaspár ( Ferenc és Böbe), aztán voltak olyan vezetők , hogy Tóth Árpád és Darina, Kovács Gábor és a Net 21.-ből átment oda egy Milák Hajnalka nevű hölgy. Ez volt a múltban. Azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi vagyok mi van a jelenben. A felsorolt nevek mindegyike megjelent korábban fényképpel együtt az Amway hivatalos újságjában az Amagramban, tehát Ők maguk is nyíltan vállalták, hogy az Amway üzlettel foglalkoznak. Tehát biztosan nem titkos adat.
2015. okt. 27. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!