Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kire fog hasonlítani a kisbabánk?

Kire fog hasonlítani a kisbabánk?

Figyelt kérdés
Én magyar vagyok a barátom pedig Indonéz. Nagyon szeretjük egymást, s mint sok lány/nő szoktam gondolkodni, hogy vajon milyen lenne az első közös babánk. Persze teljesen mindegy. A lenyeg, hogy egészséges legyen...csak kiváncsi vagyok...de úgy tudom inkább rá fog hasonlítani nem? 😊 Én örülnék neki.

2015. szept. 4. 19:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Félvér baba lesz és gyönyörű. A dél-kelet-ázsiaiak és az európaiak keverékéből született emberek általában kimondottan szépek. Ismerek néhányat.
2015. szept. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Jajj ez kedves komment! Hát kíváncsi vagyok nagyon. Az biztos, hogy nagyon fogjuk szeretni 😊
2015. szept. 4. 20:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!