Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek jó ötlet az esti...

Szerintetek jó ötlet az esti suli? 16/L

Figyelt kérdés

Szóval...11.-es vagyok kortárs-modern tánc szakon. Heti 2 nap csak tánc a maradék 3 pedig közismereti. Heti 2x van 9 órám, amiknek 16:05-kor van vége, az utolsó buszom pedig 16:00-kor indul. Ezzel semmi probléma hiszen elengednek haza...IGEN ÁM! Na de kell járnom alapfokra is ami +1 balettóra, amit 10. órába tesznek és a buszhiány miatt nem tudom megoldani, hogy bejárjak, így nem kapnék jövőre érettségit.

Ha másik suliba megyek, akkor 9.-től kéne újra kezdenem mindent.

Egyedül az esti iskola jut eszembe, amibe a szüleim is beleegyeztek, egy kikötéssel, hogy nem dolgozhatok mellette, hanem csak a tanulás.

Kicsit gyomoridegem van, mert le szeretném tenni az érettségit és megszeretnék felelni magamnak és a családomnak.

Szerintetek mennyire nehéz egy esti suli ami ad érettségit? (Csak mert mindenki mást mondd.)

Kérlek titeket segítsetek egy válasszal!



2015. szept. 5. 23:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Menj koliba
2015. szept. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Több dolog van amik miatt nem engedhetem meg magamnak. (Nem pénzügyi)
2015. szept. 5. 23:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!