Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 13 napja csináltattam a...

13 napja csináltattam a tetoválásomat. Már le is hámlott, de a szélénél még mindig "duci". Le fog hámlani az is?

Figyelt kérdés
Olyan, mintha a széle még nem hámlott volna le, csak a közepe. Sima fekete tetkó. Rendesen kenem Bepanthennel, és minden ilyen szabályra odafigyeltem. De azért kicsit elkezdtem aggódni, hogy ilyen marad. Azt mondták, hogy ennyi idő alatt már teljesen be kell gyógyulnia, bár tudom, hogy ez minden embernél más.

2015. szept. 6. 17:31
 1/6 anonim válasza:
Elvileg már lekellett volna peregnije a varnak(sebnek) róla. De a teljes gyógyulás az több mint egy hónap. Az hogy duci a széle az lehet attól is hogy mélyre lett nyomva a tű a kontúrozásnál (ha a kontúr körül duci) akkor az heges lesz, de sebnek szinte már nem kéne lennije rajta. Lesz majd rajta vagy már van is egy hártya réteg ha az eltűnik(lepereg) akkor lesz teljesen begyógyulva. De ha mélyre nyomták a tűt akkor heges lesz.
2015. szept. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
igen, a kontúrnál olyan duci még :/ és akkor az örökké úgy marad?
2015. szept. 7. 16:52
 3/6 anonim válasza:
100%
Gondolom ezek szerint nem szalonba csináltattad... És a művészúr még kezdő lehet... Valamivel kisebb lesz de az már heges marad. Egyébként Én is itthon tattoo-zok de sose lesz heges senki miattam.
2015. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem, nem szalonban csináltattam.. :/ és most ennek a hírnek nagyon nem örülök :( köszönöm az információkat!!


még annyi, hogy tudok valamit tenni, hogy minimális legyen a hegesedés?

2015. szept. 7. 21:45
 5/6 anonim válasza:
Sokat nem... Esetleg veszel olyan kenőcsöt amit műtét után szoktak használni a hegesedésre vagy olyat amit a terhességi striákra szoktak használni. Bár ezek se fogják teljesen eltüntetni, szerintem... De ugye már a seb az lepergett teljesen?! És szerintem csak akkor kend le ezekkel ha már nem varas.
2015. szept. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, már a seb lepergett teljesen, kb az 5., 6. napon.

köszönöm a tanácsokat!!

2015. szept. 8. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!