Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy szerezzek...

Szerintetek, hogy szerezzek önbizalmat, hogy duciként strandra menjek?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok. 160-165 cm között és 55 kg, viszont a hasamon sok a felesleg. Félek strandra menni ez miatt. :(

Hogy szerezzek több önbizalmat, hogy elmerjek menni?

Kérésre képet is küldök.



2015. jún. 20. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:

hat, ez jo kerdes, mert en sem tudom. de ha esetleg ir valami valaki okosat, azt szivesen veszem en is.

www.gyakorikerdesek.hu/egyeb-kerdesek__onismereti-kerdesek__6959077-hogyan-kuzdheto-le-ez-a-fajta-szegenylosseg-titeket-erint

2015. jún. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 2xSü ***** válasza:

[link]


A testsúlyod teljesen átlagos. Ilyen alapon az emberek fele nem mehetne ki a strandra.


Mitől félsz? Hogy… Milyen olyan dolog történhet, amitől te szegényebb, csúnyább, butább, betegebb lehetnél? Vagy milyen más egyéb hátrány érhetne?


A világ dolgaival két dolgot lehet tenni: változtatni vagy elfogadni. Ha nem tudod elfogadni változtass. Ha nem tudsz változtatni, fogadd el. A harmadik út az éppolyan felesleges, mint amennyire haszontalan önfrusztrálás.

2015. jún. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy egyrészes fürdőruhát, az leszorítja a hasad, nem látszik annyira, hogy nagy. amúgy túl sok felesleg nem lehet rajtad, ha 55 kg vagy. Nézz körül a strandon és meglepve fogod látni, hogy ezerszer kövérebbek is vannak nálad és némelyik bikiniben.
2015. jún. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2015. jún. 20. 17:53
 5/5 anonim válasza:
Küldheted , amúgy egyet értek az előttem levővel.
2015. jún. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!