Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van az osztályotokban olyan...

Van az osztályotokban olyan ember, aki mindig egyedül van és senki sem barátkozik vele?

Figyelt kérdés
2010. márc. 12. 14:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
52%
nálunk nincs :)
2010. márc. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
34%

Nálunk általánosban a párhuzamos osztályban volt egy valszeg gyengeelméjű srác. Folyton ütötték-verték folyosón WC-ben mindenhol. Egyszer tanúja voltam egy ilyen sokadik leszámolásnak. Durr egy pofon a fejére, erre fölvisított. Odafordult hozzám az egyik hóhér: "Figyeled a rohadtat? könnyek nélkül bőg!!" Durr, még egy pofás. "Balázs, bőgsz végre rendesen?? Addig verlek, amíg normálisan nem sírsz!" Megkérdeztem, mégis miért verik folyton. "Hát hogy áttegyék másik osztályba!" Erre én: de ha átteszik, kit fogtok verni? Erre nagy hallgatás.

Máskor összevont óránk volt, kb. a felénél bejött egy fiatal ürge, és elvitte a srácot. Kérdezem, tanárnő, ki jött a Balázsértért? Szétbagózott hangú nő röhögve: "Hehe, a pszichológus." Osztály(ok)on végigfut a röhögés.

Nem tudom, mi lett vele.

2010. ápr. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Ez a "De ha átteszik, kit fogtok verni?" kérdés jó. :) Mert ugyebár ha verik, átteszik, és nincs kit verni; de ha nem akarják, hogy áttegyék, akkor nem szabad verni. Furfangos. :)

De azért sajnálom a gyereket, szerintem senkit sem kellene így megalázni...de hát ilyenek egyes emberek, nekik sem kívánok jobbat!

2010. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%

Gimiben volt egy alacsony fiú az osztályban. Senki nem barátkozott vele, ha be akart kapcsolódni a társaságba, Takarodj! felkiáltással elzavarták.

Az osztály 2 legdrabálisabb tagja rendszeresen megalázta. Egy ilyennél pl. először kiszórták a táskáját, füzeteit a földre, vonalzók eltörtek stb. Utána kétoldalról elkezdték ütni a fejét. Ha bepipult és visszaütött mintegy jelképesen, Meg mertél ütni?! felkiáltással fokozni kezdték a terrort. A megalázás végződhetett úgy, hogy föltették egy székre, ketten fölemelték a levegőbe, és körbehordozták az osztályban. Máskor a ruháit cikizték ki, vagy a dolgozatát olvasták föl hangosan.

Sajnos amúgy ő maga is elég rosszindulatú volt...

Harmadik-negyedikre végül elfogadták és úgy-ahogy beilleszkedett.

((Megalázási módozat volt még a szekrénybe zárás szünetben, víz alá nyomás uszodában (ezeket mindenki megkapta kivétel nélkül), ill. strandon egyszer egy srácra rátörtek az öltözőben, és egy 100-as szöggel szurkálták a lábát. Na jó, ez már OFF kicsit.))

2010. ápr. 20. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

Előzőhöz: körbeállásos lincselések is voltak, a számkivetett státusú embert utcán, parkban körbeállták kirándulásokon, és aki elérte, megütötte vagy belerúgott. Az meg ide-oda pattogott a kör közepén, és dúdolhatta magában az Edda-nótát, ha még volt hozzá kedve. legyek Ura Gimnázium volt a javából.

Aztán felsőbbévfolyamban volt egy srác, akit össz-iskolai konszenzus szintjén utálni 'kellett'. Egyszer valami beszédet mondott, láttam, amint többen vérben forgó szemekkel szervezkedtek, hogy "menjünk kifütyülni". Egyszer fültanúja voltam, amint ketten azon tanakodtak, voltaképpen miért is utálják, végül egyik se tudta megmondani, majd mindkettő rájött, "én tulajdonképpen nem is utálom." nekik sikerült kiszakadniuk a csordából.

2010. ápr. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy vettétek a fáradtságot és meséltetek, érdekes történetek voltak :) Szegény srác, remélem jóra fordul az élete :( azért kérdeztem meg mert nálunk is ez a helyzet :S szomorú.
2010. jún. 7. 14:05
 17/19 anonim ***** válasza:
52%
hát nálunk is van egy két ilyen... de ők elvannak egymás között... mondjuk szerintem is tehetnek azért arról, h senki nem csípi őket :S
2010. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Az én osztályomban van,vörös haja van(ez miatt piszkálják is),duzzogós,lebiggyesztett száj,nem sokat jelentkezik de ha igen akkor jót mond,szépen rajzol(nagyon).Talán 2-3 barátja van össz-vissz,de ők a másik osztályba járnak(6.b).Én néha odamegyek hozzá hogy rajzolna-e nekem valamit.Ilyenkor megörül.Amúgy kedves,aranyos lány.
2015. jún. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Igen,én :D
2017. ápr. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!