Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem bírja elviselni az egyik...

Nem bírja elviselni az egyik barátnőm hogy nem ő a legjobb barátnőm, mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés
Nekem van egy legjobb barátnőm ő nem itt lakik ahol én nem is egy suliba járunk mert ő már gimibe jár, de ő messzebb lakik mint én. Egy SP koncerten ismerkedtünk meg, azóta minden ilyen koncertekre és ilyesmikre együtt megyünk. Van egy barátnőm aki itt lakik és egy suliba járunk, ő pedig ezt nem bírja elviselni hogy nekem az Ivett a legjobb barátnőm. Kiírtam Ivettet egy közösségi oldalra hogy nagyon szeretem, és rögtön rám ír msn-en az a másik csaj hogy én nem vagyok kiírva neked hogy mennyire szeretsz..Hát azért hagy döntsem már én el hogy a saját adatlapomra kinek a nevét írom ki. Mit csináljak?
2010. márc. 12. 15:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem azért mondom, de nekem utoljára általános iskolában volt legjobb meg második legjobb barátnőm. Azóta haverjaim vannak és barátaim, nyilván az utóbbi csoportba elég kevés ember tartozik.

Gyerekes dolog megsértődnie az ilyesmin...

2010. márc. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, hát szerintem sem.
2010. márc. 12. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!