Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van már egy kicsi mellem, és...

Van már egy kicsi mellem, és hodok rá melltartót és amikor tesin öltöztünk a LEGJOBB barátnőm leszólta pedig neki semmi melle sincs. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2011. okt. 30. 18:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mit szólt be és hány éves vagy?
2011. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
azt hogy: Ú, te miért hordasz melltartót? Am 6.-os
2011. okt. 30. 18:39
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd azt (legközelebb), hogy azért, amiért te fogsz 1 év múlva.

És ha azt mondja, hogy még nincs is melled, mondd azt, hogy ha nem veszel fel, igenis látszik, hogy növekszik és te nem vagy a sok fiú nyálcsorgatására kíváncsi. És kérdezz rá, hogy neked jól esne, ha lesnének?

Ha igent mond, leribancozza magát, ha nemet, akkor pedig elismeri, hogy igazad van.

2011. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nagyon köszi tényleg de azért még írhatsz
2011. okt. 30. 18:53
 5/14 anonim ***** válasza:
85%

Mit írjak? :)

Leírtam én mit tennék a helyedben.

Nem hiszem, hogy visszatérő téma lenne, csak gondolom még nem látott rajtad ilyen ruhadarabot.

2011. okt. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
AK-47
2011. okt. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
ja köszi
2011. okt. 30. 19:09
 8/14 anonim válasza:
45%

Az én legjobb barátnőmnek az ANYJA szólt be így, mikor a csajszinak vettem egy topp jellegű MELLTARTÓT, a lány nekem sírta el magát...

1: Ne foglalkozz vele, ő még nagyon alacsony értelmiségi szinten áll ahhoz, hogy tudja egyáltalán miért viseled azt a ruhadarabot, az ilyen "barát" nem barát.

2: Mivel én forró fejű vagyok, már rég behúztam volna neki egyet, és hidd el a téma itt le lenne zárva...:D:D

3:Olyan ütősen szólnék be neki, hogy ezentúl 10x meggondolja kinek, mit,mikor, és hogyan akar beszólni, meg egyáltalán, akar-e... Sok sikert!

2011. nov. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
91%
jaaaaaj ismerős... engem is ezzel cseszegettek az osztálytársaim, egyet tehetsz, leszarod..... tudom miért hordod (csak annyit mondok egy csaj nálunk nem hordott és a fiúk bimbesznek hívták... szal) namind1 az meg neszóljon be aki nemis tudja milyen szar érzés ez a hirtelen változás, barátnődről meg annyit.... szentem féltékeny mert neki nincs mire melltartót venni
2011. nov. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
77%
mondjuk,ha téll kicsi,és csak 6.-as vagy,bőven elég lenne a top..lógni attól még nem fog,és sokkal kényelmesebb így..egyépként meg én megértem
2012. jan. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!