Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyit kell fizetni a youtube...

Becixxx kérdése:

Mennyit kell fizetni a youtube-nak, hogy nyomják a csatornám? Esetleg tud -e valaki erre hack-et?

Figyelt kérdés

Az a problémám, mint sok más videómegosztó felhasználónak - amíg egyesek naponta többtízezres nézettségeket érnek el, én hiába is csinálnék akármilyen videót, mert a youtube nem mutatja meg másoknak... - Még a kereső sem kínálja fel...

Sőt van egy blogom, amit naponta százan néztek és ott automatikusan indult egy videóm pár napig - a nézettségszámláló viszont továbbra is csak 5-öt mutatott...

Mikor panaszkodtam, hogy nem nézik a videóim, megszellőztették, hogy legyek fizetős partner, akkor majd én is előnyben részesülök... Hogy is van ez?


Esetleg tud valaki valamiféle hack-et, hogy ne áshassák el a videóimat?



2015. szept. 8. 17:20
 1/7 A kérdező kommentje:

Még meg is jegyezték az oldalamon, hogy "ELŐFIZETŐK -1"

, mintha még tetszene is nekik, hogy ennyire elnyomnak.

2015. szept. 8. 17:29
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hackelni nem lehet.

Az hogy fizetős partnerséget javasoltak nem azt jelenti, hogy fizetned kell. Azt jelenti, hogy bemégy a regisztrációdba és a Beállitások között beállitod magadat fizetőssé (azaz, hogy a YT. fizessen neked, ha egy bizonyos nézettséget elérsz) és parallel nyitsz egy Adsense fiokot is magadnak

[link]

2015. szept. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Hack biztos nincs, sőt ha manipulálod a nézettséget akkor azt érzékelik és törlik a statisztikából (levonják). Amúgy a felfogásod is érdekes, összeesküvés-elmélet helyett akár utána is nézhetsz:

[link]


"“Autoplaybacks are not counted toward the visible ‘views’ numbers displayed on the YouTube site because autoplaybacks are not viewer initiated,”"


Ha nem tudsz angolul: az automatikus nézettség nem a néző saját elhatározásából kerül megtekintésre, ezért nem adódik hozzá a nézettséghez.


Az, pedig hogy eldugják a videódat és zsarolnak, az hülyeség. Nem kötelező használni az oldalt, nem kényszerítenek semmire.

2015. szept. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor hogy van az, hogy másnak - ugyanolyan témában milliók nézik ?

Én próbából feltettem egy releváns videót: Csöveshányás... Öreg csöves fotója a csali. Persze nem hány benne... Erre harapniuk kéne...

Tehát elvileg nem azzal van baj, hogy nem érdekes dolgokat teszek fel, hisz ez például másutt nagyon nézett.

2015. szept. 10. 15:39
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csöveshányás... Öreg csöves fotója a csali." - Ez komoly? :D

Én sem kattintanék rá. :D

2015. okt. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 2xSü ***** válasza:
100%

> mert a youtube nem mutatja meg másoknak


Gondolom megmutatja ugyanúgy, mint bárkiét, csak te azt várod, hogy az automatikusan elinduló videó is látszódjon a statisztikában. Mivel nem látszik, így azt vontad le – hibásan – következtetésnek, hogy a videó nem jelent meg.


> Még a kereső sem kínálja fel


Akkor ott más probléma lesz. Vagy privát, vagy nem listázott videóként töltötted fel, vagy nem töltötted ki jól a leírást, a kulcsszavakat, vagy azokban helyesírási hibát vétettél.


> Sőt van egy blogom, amit naponta százan néztek és ott automatikusan indult egy videóm pár napig - a nézettségszámláló viszont továbbra is csak 5-öt mutatott..


Igen, ez így korrekt.


> Mikor panaszkodtam, hogy nem nézik a videóim, megszellőztették, hogy legyek fizetős partner


Mit jelent az, hogy „megszellőztették”? Gyanítom a partnerség felajánlásának és a „problémádnak” nincs közük egymáshoz. Magát a fizetős partner fogalmát is félreérted, de ezt már leírták előttem.


> Esetleg tud valaki valamiféle hack-et, hogy ne áshassák el a videóimat?


Nem ássák el. Csak az ilyen-olyan oldalakra automatikus indulással feltett videóid nem növelik a statisztikád. Gondolom amúgy meg a csatornádon nincs túl sok feliratkozó, hogy ők megnézzék, éppen mit töltöttél fel. Ahol meg linkként esetleg megosztod, ott meg nem igazán kíváncsiak a videóidra, valószínű a tartalma, témája miatt.


> Még meg is jegyezték az oldalamon, hogy "ELŐFIZETŐK -1"


Kik jegyezték meg? A Youtube biztos nem.


> Akkor hogy van az, hogy másnak - ugyanolyan témában milliók nézik ?


Mert más csinált olyan tartalmat, ami érdekes, feliratkozóik vannak, kikerül esetleg valami más oldalra, maguk promotálják a videókat, megosztják mondjuk a Facebook oldalukon, üzenőfalukon, stb… Te meg vagy nem, vagy még nem elég régen csinálod ezt.


> Én próbából feltettem egy releváns videót: Csöveshányás


Ez minek a tekintetében „releváns”? Amúgy a szó külön írandó így: „csöves hányás”.


> Erre harapniuk kéne


Kiknek? Szerinted ki az, aki így keresne rá? Kit érdekel ez? Esetleg ha valami gyűjtőoldalon van, esetleg rákattint valaki, ha nincs érdekesebb tartalom.


Fura elképzeléseid vannak a Youtube-ról, annak működéséről, meg arról, hogy mire van igénye a potenciális nézőidnek…


De linkeld be a csatornád címét, hátha abból több kiderül.

2015. okt. 11. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen? Ba...d meg az ördögöt!

A csövesvideókat másnál többszázezren nézik,

Te sz...rgaland! Csak nem te vagy Freddy, hogy ilyen könnyen vagy szerény?

2015. nov. 17. 18:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!