Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15 éves lány vagyok. És az a problémám, hogy nagyon kicsik a melleim. Rengeteg ezzel kapcsolatos kérdést elolvastam már itt.

Mindenhol azt írják,hogy majd megnő majd megnő. Én ezt értem. De a családtagjaim közül mindenkinek nagy melle van. Az összes nagynéninek, unokatesónak. Anyukámnak és nagymamának is. Ilyen idős korukban az uncsitesóimnak már hatalmas mellük volt. És hozzátenném, nem vagyok túl vékony de kövér sem. Vagy valami bajom lehet? :/ A normális válaszokat előre is köszönöm.



2015. szept. 9. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd, a mell olyan mint a fiúknál a szakáll... akármit magyarázol bele, 95%ban genetika. Lehet hogy 20 éves korodra egész nagy melled lesz, és az is lehet hogy alig fog változni a mostani állapothoz képest. Ez véletlenszerű. De ne ezzel foglalkozz, én pl. 18 éves vagyok, és pont a kis mellű lányok jönnek be. A fiúk kb. felét nem is igazán érdekli a mellméret... hidd el, nem ez fogja meghatározni a dolgokat, és nem a mellméreteden fog múlni egy párkapcsolat.
2015. szept. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 18 évesen alig volt B-s mellem.

Most a G-t kezdem kinőni...

Későn érő vagyok - nem tehetek róla.

2015. szept. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. szept. 10. 16:33

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!