Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt a tetoválást 3 rózsával...

Ezt a tetoválást 3 rózsával elfedni?

Figyelt kérdés

el szeretném takartatni a tetoválásomat 3 rózsára gondoltam, de szerintetek nem fog rajta átütni, a fekete?

[link]

alapból kopik ki mert elvileg szar volt a tinta, hála .. de a fekete nem akar nagyon kopni. a válaszokat előre is köszönöm.:)



2015. szept. 9. 21:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy tetoválóst kéne megkérdezni. Én nem vagyok az, de szerintem ez a tetkó túl sötét, hogy 3 rózsa eltakarja. Arról nem is beszélve, hogy aránytalanul hatalmas rózsákat kéne csinálni ami szintén csúnya lenne. Szerintem keres fel egy szalont, és ott kapni fogsz jó tanácsokat. Ha budapesti vagy akkor tudok egy jó tetoválóművészt ajánlani aki szokott takarást is csinálni, és gyönyörűen dolgozik. Igaz, drága.
2015. szept. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 SzilKa ***** válasza:

Ha takarásban gyakorlott tetoválót keresel meg vele, akkor ő meg tudja oldani. Kék és lila pl. rózsákkal takarható lenne. Piros, rózsaszín viszont tutira nem fogja takarni.


egy tetováló

2015. szept. 9. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Soproni vagyok. Voltam szalonba azt mondtak hogy vastag a kontur es csak lezerrel lehetne eltuntetni valamennyire ...de koszonom a valaszokat!:)
2015. szept. 11. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!