Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hy! 16 leszek nemsokára és...

Hy! 16 leszek nemsokára és szülinapom után ősszel valamikor szeretnék tetoválást csináltatni. Szerintetek nem korai?

Figyelt kérdés

2015. jún. 27. 23:07
 1/6 anonim válasza:

Hali!

en meg elegge korainak itelnem foleg 16 evesen 1. mert kesobb megbanhatod foleg meg ilyen fiatalon es utana az eltuntetese nem a legjobb 2. (nem annyira valoszinu de..) a tested valtozhat nyulhat a bőröd akarmi mas is lehet, az a tetovalas elcsuful es nem fogsz neki annyira orulni.

de inkabb az elso a valoszinubb, jobb ha varsz meg par evet szerintem hogy kesobb ne bánd meg de te dontesed:D

2015. jún. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Abszolut korai.
2015. jún. 27. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2015. jún. 29. 00:00
 4/6 A kérdező kommentje:
de egyebkent nagyon fajna?? :) a vadlimra szeretnek egy kicsit. ;)
2015. jún. 29. 00:10
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, korai. Én is kb. 16 évesen kezdtem el rajta agyalni, de jobb, hogy vártam még pár évet, sokat változott az elképzelés :)
2015. jún. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tudtommal eldeformálódni nem tud a növekedéstől vagy ilyesmi. De viszont korainak tartom, kivéve ha mondjuk azt tetováltatod, hogy anya és apa. De ennyi idősen én vmi punk tetkót akartam, amiből mostanra kinőttem, és nagyon örülök, hogy nincs rajtam egy anarchia jel.
2015. jún. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!