Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nappali tagozatos PhD-t...

Nappali tagozatos PhD-t bármikor meg lehet-e szakítani abban az esetben, ha kapok egy jó állásajánlatot?

Figyelt kérdés
Érdeklődni szeretnék, hogy idén szeptemberben nyertem felvételt egy doktori iskolába és nappali, aktív PhD-s vagyok. Egyelőre azért mentem bele a felvételibe,mert nagyon sok állást megpályáztam már, de egyelőre semmi visszajelzés sehonnan. Viszont az a havi 100.000 ft nem igazán segít ki engem. Éppen ezért érdeklődni szeretnék, vagy tudja-e valaki, hogy ha jelenleg aktív PhD-s vagyok és esetleg találnék munkát, akkor a doktori státuszomat bármikor megszakíthatom? Illetve ha megszakítom és nem csinálom tovább, kell-e visszafizetnem valamit a doktori iskolának, vagy semmi ilyen kötelezettségem nincs, csak felmondom és innentől kezdve nem kapom tovább az ösztöndíjat és kiíratkoztatnak a doktoriról? Mindenképp abba szeretném hagyni a doktorit, ha találok állást,mert egyrészt kevés az ösztöndíj, másrészt babát szeretnénk, így hallgatóként viszont csak egy évet halaszthatok baba miatt,ami nagyon kevés idő, ezt minden anyuka megérti szerintem, harmadrészt pedig ugye nem bejelentett munkaviszony....

2015. szept. 11. 11:35
 1/1 anonim ***** válasza:
Természetesen bármikor,hogy jár-e költségekkel? Nos azt neked kell tudnod,hogy van-e valamilyen szerződésed vagy kapol-e visszatérítendő támogatást erre vonatkozóan.
2015. szept. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!